Problémy pohybu internetovú poštu a adresy Outlook 2013 (64 bit)

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2796528 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko


Ak ste nainštalovali program Outlook 2013 (64 bit) a problémy pohybujú Internet e-mailu alebo kontakty do neho, prosím pokračujte na tento článok. Ak ste práve potrebujete pomoc nastavenie programu Outlook, pozriteKB 2758902

Pri pokuse o export váš Internet e-mailu a/alebo kontakty z Outlook Express alebo Windows Live Mail do programu Outlook (64 bit), stretnete chybové:

 • Buď neexistuje predvolený poštový klient, alebo súčasný poštový klient nemôže splniť požiadavku na odosielanie. Spustite program Microsoft Outlook a nastavte ho ako predvoleného poštového klienta.
   
  Nasleduje:
   
 • Vývoz sa nemohla vykonať.
  Chyba pri inicializácii systému MAPI.

Outlook 2013 už podporuje import pošty a adries (kontakty) z programu Outlook Express 4.x, 5.x, 6.x alebo Windows Mail priamo do neho.Lean viac o prerušené funkcie.

To len necháva vás s možnosťou exportu e-mail a adresy z programu Outlook Express alebo Windows Live Mail a do Outlook 2013. Možnosť exportu však obmedzenie. Program Outlook Express a Windows Live Mail je možné exportovať do programu Outlook, ak je nainštalovaná 64-bitová verzia balíka Microsoft Office alebo Microsoft Outlook.

Export e-maily a kontakty od Outlook Express alebo Windows Live Mail, a do roku 2013 Outlook, musíte odinštalovať 64-bitovú verziu balíka Office alebo programu Outlook a potom nainštalovať 32-bitovú verziu. Prípadne môžete migrovať vaše dáta na iný počítač, ktorý má 32-bitovú verziu programu Outlook. 32-Bitová verzia môže byť Outlook 2013 alebo staršej.

Riešenia
Toto sú dva spôsoby ako obísť pomôcť dostať vaše e-maily a kontakty do vašej lokálnej kópii programu Outlook:

 • Exportovať poštu z Windows Mail na inom počítači, ktorý má nainštalovaná verzia programu Outlook (32-bit), potom sa presunúť do výsledného súboru .pst klientovi Outlook 2013 (64-bit). Predvolené umiestnenie súborov s údajmi programu Outlook 2013 nájdete v: Úvod do údajové súbory programu Outlook 
 • Odinštalovať Office 2013 (64-bit) a nainštalovať Office 2013 (32-bit), a potom export z Live Mail na verziu Outlook 2013 (32 bit) pomocou informácií uvedených v:KB 980534

  Poznámka: Postupujte podľa krokov uvedených v KB 2739501 Ak chcete odstrániť Office 2013 alebo Outlook 2013.

Vlastnosti

ID článku: 2796528 - Posledná kontrola: 12. júla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2796528 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2796528

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com