Internet posta ve adresleri Outlook 2013 (64-bit) taşıma sorunları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2796528 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa


Lütfen Outlook 2013 (64-bit) yüklediğiniz ve troublemoving yaşadığınız Internet e-posta veya bu kişiler, bu makale onwith devam edin.Helpsetting upOutlook gerekiyorsa, lütfen bakınKB 2758902

Internetemail ve/veya kişileri Outlook Express veya Windows Live Mail Outlook için (64-bit), karşılaştığınız hata vermeye çalışırken:

 • Varsayılan posta istemcisi yok veya geçerli posta istemcisi ileti isteğini gerçekleştiremiyor. Lütfen Microsoft Outlook'u çalıştırın ve varsayılan posta istemcisi olarak ayarlayın.

  Ardından:
 • Verme işlemi gerçekleştirilemedi.
  MAPI başlatılırken bir hata oluştu.

Outlook 2013 artık e-posta alma ve destekler (kişiler) tarafından eleOutlook Express 4.x, 5.x, 6.x veya Windows Maildirectlyinto onu.Özellikler hakkında daha fazla bilgi Lean sonlandırmıştır.

Bu yalnızca e-posta aktarma seçeneğiyle bırakır ve Outlook Express veya Windows Live Mail ve Outlook 2013 olarak giderir. Ancak, bir sınırlama verme seçeneği vardır. Outlook Express ve Windows Live Mail Outlook için Microsoft Office veya Microsoft Outlook 64-bit sürümünü yüklediyseniz veremiyor.

E-posta ve kişileri Outlook Express veya Windows Live Mail ve Outlook 2013 halinde verilecek, Office veya Outlook 64-bit sürümünü kaldırın ve sonra da 32-bit sürümünü yükleyin. Alternatif olarak, verilerinizi Outlook 32-bit sürümü olan başka bir bilgisayara taşıyabilirsiniz. 32-Bit sürümü Outlook 2013 veya eski olabilir.

Geçici Çözümler
Bu e-posta ve kişileri yerel kopyasını Outlook almanıza yardımcı olması için iki geçici çözüm vardır:

 • Windows Mail, Outlook (32-bit) sürümün yüklü olduğu, daha sonra ortaya çıkan .pst dosyası Outlook 2013 (64-bit) istemciye taşı başka bir bilgisayar kullanılarak posta verilecek. Outlook 2013 veri dosyalarının varsayılan konumu bulunamıyor: Outlook veri dosyalarına giriş
 • Office 2013 (64-bit) andinstall Office 2013 (32-bit) kaldırın ve listelenen bilgileri kullanarak Outlook 2013 (32 bit) sürümünü Live Mail'den verilecek:KB 980534

  Not: Listelenen adımları kullanın KB 2739501 Office 2013 veya Outlook 2013 toremove.

Özellikler

Makale numarası: 2796528 - Last Review: 23 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2796528 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2796528

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com