Питання переміщення пошти Інтернету та адрес до Outlook 2013 (64 біт)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2796528 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все


Якщо ви встановили Outlook 2013 (64 біт) і виникли проблеми, переміщення вашого Інтернет електронна пошта або контакти в неї, будь ласка продовжуйте з цієї статті. Якщо вам просто потрібна допомога Налаштування Outlook, див.2758902 КБ

При спробі експорту Інтернет електронна пошта або контактів з Outlook Express або Windows Live Mail в Outlook (64 біт) у разі виникнення протокол IMAP про помилку:

 • Не вибрано поштовий клієнт за промовчанням або поточний клієнт не може виконати запит. Запустіть Microsoft Outlook і встановити його в якості поштового клієнта за промовчанням.
   
  Після чого:
   
 • Не вдалося виконати експорт.
  Сталася помилка під Вільний час ініціалізації MAPI.

Outlook 2013 більше не підтримує імпортування електронна пошта та адрес (контакти) від Outlook Express 4. x, 5. x і 6. x або Windows Mail прямо в нього.Lean більше про припинено функції.

Це тільки залишає вам можливість експорту електронна пошта та адрес з Outlook Express або Windows Live Mail і в Outlook 2013 року. Однак параметр експорту має обмеження. Програма Outlook Express і Windows Live Mail не в змозі експортувати в Outlook, якщо інстальовано 64-розрядну версію Microsoft Office або Microsoft Outlook.

Для експорту електронна пошта та контактів з Outlook Express або Windows Live Mail і в Outlook 2013, ви повинні видалити 64-розрядну версію Office або Outlook і тоді інсталювати 32-розрядну версію. Крім того, можна переносити дані на іншому комп'ютері, який має 32-розрядної версії Outlook. 32-Розрядна версія може бути Outlook 2013 року або раніше.

Обхідні шляхи
Це два способи допомогти отримати вашу адресу електронна пошта та контакти в локальну копію Outlook:

 • Експортування до пошти Windows Mail за допомогою іншого комп'ютера, який має інстальована версія (32-розрядна) Outlook, а потім перемістити отриманий файл. PST до клієнта Outlook 2013 (64-розрядна). за промовчанням розташування файлів даних Outlook 2013 можна знайти в: Вступ до файлів даних Outlook 
 • Видалити Office 2013 (64-розрядна) і встановити Office 2013 (32-розрядна) а потім експортувати з Live Mail версії Outlook 2013 (32 біт) за допомогою відомостей, наведених у:980534 КБ

  Примітка. Виконайте інтерактивні елементи, перелічені в 2739501 КБ Щоб видалити Office 2013 або Outlook 2013 року.

Властивості

Номер статті: 2796528 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2796528 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2796528

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com