Oprava: SQL Server 2000 trvá mnohem déle zkompilovat dotaz před místní oddílů zobrazení než SQL Server 7.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 279659 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 236588 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

SQL Server 2000 trvá mnohem delší čas kompilace dotazu proti místní oddílů zobrazení než SQL Server 7.0, když jsou splněny následující podmínky:
  • Počet tabulek zapojených je přes 32.
  • Na sjednocovací sloupce je žádné predikátu.

Příčina

SQL Server 2000 zavádí statistiky na základě mohutnost odhad pro svazy. Další spotřebovaný čas je kombinovat všechny histogramy vstupní sloupců. Ale za zvláštních podmínek výše popsané jsme nepotřebujete kombinovat histogramy, protože žádné predikát na sjednocovací sloupce.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 279659 - Poslední aktualizace: 16. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB279659 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:279659

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com