Düzeltme: SQL Server 2000 SQL Server 7.0 Than yerel bölümlenmiş görünümün karşı sorgu derleme Much uzun zaman alıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 279659 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# HATA: 236588 (shiloh_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SQL Server 2000, aşağıdaki koşullar karşılandığında, bir sorgunun SQL Server 7. 0'dan yerel bölümlenmiş görünümün karşı derlemek için daha fazla sürüyor:
  • 32'Den ilgili tablolarının sayısıdır.
  • Sendika sütunlarda hiçbir yüklemi yoktur.

Neden

SQL Server 2000 için sendika önem düzeyi tahmini bağlı olarak istatistikleri tanıtır. Tüketilen ek giriş sütunlar için tüm çubuk birleştirmek için saattir. Ancak belirli koşullar altında yukarıda açıklanan biz sendika sütunlarda hiçbir yüklemi olduğundan çubuk birleştirmek gereksiniminiz yoktur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 279659 - Last Review: 16 Ekim 2003 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB279659 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:279659

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com