Chýbajú položky z priečinka v poštovej schránke servera Exchange v Office 365 venovaný

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2796794 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Zistíte, že jeden alebo viac chýbajú položky z priečinka v poštovej schránke programu Microsoft Exchange Server v Microsoft Office 365 vyhradené.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje na jeden alebo viac z nasledujúcich dôvodov:
 • Položky sa odstránia nesprávne alebo neúmyselne.
 • Konfigurácia klienta alebo tretej-party nástroj odstráni položky neočakávane.

Riešenie

Ak používateľ hlási zmazané alebo chýbajúce položky, skúste zistiť, či platí jedna z týchto scenárov:
 • Užívateľ chce obnoviť položku.
 • To je diskutovanou otázkou používateľ zažíva, ktoré by mali byť vyšetrené príčiny odstránenia.
Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Skontrolujte, či priečinok Odstránené položky a odstránené položky priečinok programu Microsoft Outlook. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
  2786067 Ako vyhľadať vymazané položky poštovej schránky Exchange
 2. Ak položka sa nenašla alebo vypustenie je príznakom opakované vydanie, získať všetky podrobnosti na správne pôsobnosti v prípade. Tieto informácie pomáhajú, uistite sa, že budete mať správne kroky na prešetrenie problému a že používateľ má nasledovať kroky na riešenie problémov z článku databázy Knowledge Base 2786067. (Treba chýba napríklad položky, o ktorých používateľ môže poskytnúť informácie.) Ak chcete pomoc od spoločnosti Microsoft o tomto probléme, po vykonaní týchto krokov, prosím, použite Službe Exchange Online témy a Obsah kalendára/schránky problémy podtému keď ste predložiť technickej podpory on-line technickej podpore spoločnosti Microsoft Online služby, alebo kontaktujte Microsoft Online Services podpora telefonicky.

  PoznámkaAk používateľa kalendár spravuje delegát a delegát zmenil napríklad položky, môžete zobraziť denníky auditu schránky získať viac podrobností o položke. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

  2792663 Ako zistiť chýbajúce alebo nečakane aktualizované položky poštovej schránky pomocou schránky auditu zapisovania do denníka v balíku Office 365, venovaný
 3. Na základe informácií, ktoré môžete zbierať v kroku 2, hľadanie známych problémov v databáze Microsoft Knowledge Base:
  http://support.Microsoft.com
  Viac informácií o osvedčených postupoch pre žiadosti o schôdzu programu Outlook nájdete na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Osvedčené postupy pri používaní kalendára programu Outlook
 4. Spustite program Microsoft Outlook konfigurácie Analyzer nástroj (OCAT) na počítači používateľa. Tento nástroj generuje podrobnú správu profilu programu Outlook a známa Konfigurácia problémy. Ak vygenerovaná zostava neobsahuje kroky na riešenie problému a podporou spoločnosti Microsoft Online služby poskytujú predkladanie online alebo telefón, mali by ste poskytnúť XML výstup zostavy.

  Ďalšie informácie o OCAT nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2659007 Konfigurácia analyzátora informácií programu Outlook
 5. Použite prosímSlužbe Exchange Onlinetémy aObsah kalendára/schránky problémypodtému keď stepredložiť technickej podpory on-linetechnickej podpore spoločnosti Microsoft Online služby, alebokontaktujte Microsoft Online Services podpora telefonicky.

Vlastnosti

ID článku: 2796794 - Posledná kontrola: 29. júla 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
Kľúčové slová: 
vkbportal226 kbmt KB2796794 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2796794

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com