Bir Exchange Server posta kutusunda Office 365 adanmış klasöründeki öğeleri eksik

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2796794 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir veya daha fazla öğe bir Microsoft Exchange Server posta kutusunda Microsoft Office 365 adanmış klasörde eksik olduğunu keşfedin.

Neden

Bu sorunun aşağıdaki nedenlerden biri birinden veya hepsinden dolayı gerçekleşebilir:
 • Öğeler yanlışlıkla veya istenmeden silinir.
 • İstemci yapılandırmasını ya da bir üçüncü taraf aracı beklenmedik bir şekilde öğeleri siler.

Çözüm

Eksik veya silinmiş bir öğeyi bir kullanıcı rapor, aşağıdaki senaryolardan biri geçerli olup olmadığını belirlemek deneyin:
 • Kullanıcının öğeyi kurtarmak istiyor.
 • Bu, kullanıcının karşılaştığı ve silme nedenini araştırılması devam eden bir sorundur.
Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Silinmiş Öğeler klasörünü ve Microsoft Outlook silme klasörünü denetleyin. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  2786067 Exchange posta kutusu silinmiş öğeleri arama
 2. Öğe bulunamazsa veya silmeyi yinelenen bir sorun belirtisi ise, doğru durum kapsam ayrıntıları edinin. Bu bilgiler, sorunu araştırmak için doğru adımları uygulayın ve kullanıcı 2786067 Knowledge Base makalesinden sorun giderme adımları takip olduğundan emin olun yardımcı olur. (Olması gerektiğini kullanıcıya bilgi sağlamak hakkında eksik bir örnek öğesi.) Microsoft bu sorunla ilgili yardım istiyorsanız, aşağıdaki sorun giderme adımlarını gerçekleştirdikten sonra tamamlanmış bir sağlamalısınızExchange - eksik madde Yükseltme şablonu.

  NotKullanıcının takvimi temsilci tarafından yönetilir ve örnek madde temsilci tarafından değiştirilmişse, madde hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için posta kutusu denetim günlüklerini görüntüleyebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

  2792663 Posta kutusu denetim içinde Office adanmış 365 günlük kullanarak posta öğeleri eksik veya beklenmedik bir şekilde güncelleştirilmiş araştırmak nasıl
 3. 2. Adımda topladığınız ayrıntıları bağlı olarak, bilinen sorunlar Microsoft Knowledge Base'de arama:
  http://support.microsoft.com
  Outlook toplantı istekleri için en iyi yöntemler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
  Outlook Takvim kullanırken en iyi yöntemler
 4. Microsoft Outlook yapılandırması Analyzer aracı (OCAT) kullanıcının bilgisayarında çalıştırın. Bu araç, Outlook profili ayrıntılı bir rapor oluşturur ve yeni yapılandırma sorunları vurgular. Bu sorunu gidermek için adımları oluşturulan rapor içermez ve bu sorunu Microsoft'a yöneticinize iletin, XML çıktı rapor sağlamalıdır.

  OCAT hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  2659007 Outlook Analyzer aracı yapılandırma bilgileri
 5. Microsoft bu sorunu kullanarak yöneticinize iletin. Exchange - eksik madde Şablon.

Özellikler

Makale numarası: 2796794 - Last Review: 24 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal226 kbmt KB2796794 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2796794

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com