Microsoft.Exchange.Monitoring.exe proces spotrebúva nadmerné CPU zdrojov pri monitoroch SCOM server servery klientskeho prístupu Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2796950 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že nastaviť server Microsoft System Center operácie Manager (SCOM) monitor servery klientskeho prístupu Microsoft Exchange Server 2010, Exchange 2010 organizácie. Navyše predpokladajú, že SCOM server popravených viac Test-* pripojenia rutín cmdlet. V tejto situácii, Microsoft.Exchange.Monitoring.exe proces spotrebúva nadmerné CPU zdroje na servery klientskeho prístupu. Keď sa vyskytne tento problém, všetky žiadosti, ktoré sú odoslané do klientskeho prístupu servery dostane pomalé reakcie.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože viacnásobných vlákien služby Microsoft Exchange Monitoring údajom nechránený v rovnakom čase. Toto správanie spôsobuje poškodenie údajov a vysoké zaťaženie CPU.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3) na serveroch Exchange Server 2010. Ďalšie informácie o Exchange Server 2010 SP3, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2808208 Popis programu Exchange Server 2010 Service Pack 3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2796950 - Posledná kontrola: 17. februára 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2796950 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2796950

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com