Microsoft.Exchange.Monitoring.exe процес споживає надмірне ресурсів ЦП, коли SCOM сервера монітори серверів Exchange Server 2010 Client Access

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2796950 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви налаштування сервера Майкрософт система центру операцій Manager (SCOM) для контролю сервери клієнтського доступу Microsoft Exchange Server 2010 в організації Exchange 2010. Крім того, вважати, що сервер SCOM виконує кілька тест-* підключення до командлети. У цій ситуації Microsoft.Exchange.Monitoring.exe процес споживає надмірне ресурсів ЦП на сервери клієнтського доступу. Коли ця проблема виникає, всі запити, які надсилаються на сервери клієнтського доступу отримати повільного відповіді.

причина

Ця проблема виникає тому, що кілька потоків служби Microsoft Exchange моніторингу доступу до незахищених даних в той же Вільний час. Така поведінка викликає пошкодження даних і перевантаження ЦП.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Exchange сервера 2010 з пакетом оновлень 3 (SP3) на серверах Exchange Server 2010. Щоб отримати додаткові відомості про Exchange Server 2010 SP3 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2808208 Опис Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2796950 - Востаннє переглянуто: 17 лютого 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2796950 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2796950

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com