Doručovanie e-mailových správ je oneskorené v mobilnom zariadení Blackberry, po inštalácii Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 SP2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2797529 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Zvážte nasledujúci scenár:
  • Môžete nainštalovať Update Rollup 4 pre Microsoft Exchange Server 2010 SP2 v prostredí so systémom proti Blackberry Enterprise Server (BES).
  • BES používa rozhranie MAPI, alebo spoločné dáta objektov (CDO), namiesto výmeny Web Services (EWS), komunikáciu so servermi Exchange.
  • Schránka obsahuje mnoho zložiek. Napríklad poštová schránka obsahuje priečinky, viac ako 5000.
V tomto scenári, narazíte na jeden alebo viac z nasledujúcich problémov:
  • E-mail doručenie správ do poštovej schránky na mobilnom zariadení BlackBerry je oneskorený.
  • Trvá dlhšie dokončiť scan hierarchie priečinkov v poštovej schránke. Napríklad pred inštaláciou Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 SP2, scan, ktorý zvyčajne trvá 5 minút môže teraz trvať 30 minút až 1 hodinu.
  • Microsoft Exchange Information Store procesu (store.exe) na serveri poštovej schránky Exchange môžu používať nadmerné kapacity Procesora CPU.
  • Niektoré položky denníka udalostí BES prihlásení schránky programu Exchange server. Predtým, ako bol nainštalovaný Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 SP2, tieto položky sú menší výskyt alebo neexistujúce.
  • Niektoré udalosti je prihlásený v denníku BlackBerry správ Agent (MAGT). Tieto udalosti, ktoré sú zaznamenané v denníku BlackBerry MAGT pripomínajú "Obsadené pracovné" vlákna, ktoré sú popísané v nasledujúcom článku databázy Knowledge Base BlackBerry: Používatelia môžu mať oneskorený e-mail po inovácii na program Microsoft Exchange 2010 SP2 súhrnu 4 alebo Microsoft Exchange 2010 SP2 súhrnnú 5

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Exchange server vytvorí novú reláciu admin zakaždým, keď server pokúsi viazať delegátom na každý priečinok a načítať vlastnosti priečinka pre delegáta. Navyše, pretože server nastaví určité označenie pre každý priečinok viazať, vysoké náklady proces tok sa vyskytuje. Preto, keď BES požaduje vlastnosti mnoho zložiek, problém, ktorý je popísaný v tomto článku sa vyskytuje.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3) na serveroch Exchange Server 2010. Ďalšie informácie o Exchange Server 2010 SP3 získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

2803727 Opis Update Rollup 1 pre Exchange Server 2010 Service Pack 3
 

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o probléme, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2726897 Admin relácie sú vyčerpané v dôsledku prístup delegáta v prostredí Exchange Server 2010
2706690 Opis Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2

Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.


Vlastnosti

ID článku: 2797529 - Posledná kontrola: 20. augusta 2013 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbfix kbmt KB2797529 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2797529

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com