"Ви може мати вже ввійшли у веб-застосунку Outlook Web App" помилка під Вільний час спроби відкрити веб-застосунок Outlook веб-застосунок у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2798988 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби відкрити веб-застосунок Outlook веб-застосунок у Microsoft Office Outlook 365, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Виникли утруднення з відкриття поштової скриньки. Ви може, які вже входили до веб-застосунок Outlook веб-застосунок на вкладці веб-переглядачі. Якщо це так, закрити цю вкладку і повернутися на вкладці інше. Якщо це не працює, спробуйте:

-Закриття вікна веб-переглядача та увійти знову.

-Видалення файлів cookie з веб-переглядач і увійти знову.

Причини

Ця проблема виникає, коли виконуються такі умови:
  • Ви намагаєтеся відкрити Office 365 застосунок Outlook веб-застосунок сесії і Outlook.com на основі веб-застосунок Outlook веб-застосунок сесії в той же Вільний час.
  • Сесії Office 365 застосунок Outlook веб-застосунок і Outlook.com на основі веб-застосунок Outlook веб-застосунок сесії частка ж кінцевої точки сервера веб-застосунок Outlook веб-застосунок.
Ж кінцевої точки сервера веб-застосунок Outlook веб-застосунок не може бути доступна через однієї сесії браузера.

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Скористайтеся одним із нижченаведених способів відповідно до вашої ситуації.
  • Створені запис А бізнес-партнера CNAME у зовнішній сервер доменної системи іменування (DNS) і створити користувацькі Outlook веб-застосунок URL-адреси. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити див. стор. 19 такого документа:
    Office 365 для підприємства обслуговування описи
  • До другий екземпляр веб-застосунку Outlook веб-застосунок за допомогою сеансу перегляду InPrivate у браузері. Щоб отримати додаткові відомості про сеанс перегляду InPrivate перейдіть на веб-сайті Microsoft:
    перегляд InPrivate

Додаткові відомості

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2798988 - Востаннє переглянуто: 11 липня 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365e o365a o365 o365p o365022013 o365m kbmt KB2798988 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2798988

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com