Popis balík s rýchlou 1 pre Microsoft Application Virtualization 5.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2799153 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Tento článok popisuje rýchlu opravu balík, ktorý obsahuje najnovšie rýchle opravy pre Microsoft proces Application Virtualization 5.0.

Poznámka: Odporúčame otestovať rýchlych opráv pred ich nasadenie v produkčnom prostredí. Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové vydanie rýchla oprava obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho aktualizácia balíka. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré obsahuje najviac potrebné rýchlych.

Tento balík hotfix rieši nasledujúce problémy.

Problém 1
Pri pokuse spustiť vzorky Manager na Microsoft proces Application Virtualization 5.0, program je blokovaný od čítania údajov z nasledovnej cesty:

%AppData%\Local\VirtualStore\Program Files\Thermo\SampleManager\9.2.1\Exe

Avšak, vzorky Manager môžete napísať umiestnenie tohto súboru. Preto, pretože vzorky Manager nemôže čítať servera konfiguračný súbor v umiestnenie súboru, je prepíše súbor pomocou prázdny súbor.
Problém 2
Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Publikovaním verzia 1 balík proces Application Virtualization 5.0 na serveri.
  • Prihlásite na klienta pomocou konta správcu.
  • Potvrdzujete, že verzia 1 balík proces Application Virtualization 5.0 je synched a potom odhlásiť klienta.
  • Publikujete verzie 2 balíka proces Application Virtualization 5.0, a potom odstrániť verziu 1 balík proces Application Virtualization 5.0.
  • Prihlásite na klienta pomocou používateľského konta.
V tomto scenári, verzia 2 balíčka proces Application Virtualization 5.0 nie je publikovaný, a verzia 1 balík proces Application Virtualization 5.0 nie je odstránená. Navyše sa vyskytla nasledujúca chyba je prihlásený v denníku udalostí:

Názov denníka: Microsoft-AppV-Client/Admin
Zdroj: Microsoft-AppV-Client
Dátum: Dátum a čas &
Identifikácia udalosti: 1008
Úloha Kategória: Konfigurácia balíka
Úroveň: chyba
Kľúčové slová: vydavateľstvo
Užívateľ: Doména\používateľ
Počítač: Názov počítača
Popis/kontrol: Verzia balíka {6d7ec20c-14ed-4317-8744-5f389e418fdb} {d0e248bf-d5db-44f5-b37b-506ee75a5418} zlyhala konfigurácie v priečinku "C:\ProgramData\App-V\6D7EC20C-14ED-4317-8744-5F389E418FDB\D0E248BF-D5DB-44F5-B37B-506EE75A5418" 0x4C401C0C-0x80070005.


Poznámka
keď sa vyskytne tento problém, používateľ nemôžete použiť konto správcu vykonať manuálnu synchronizáciu pomocou UI alebo prostredie Windows PowerShell. Synchronizácia zlyhá, a používateľ dostane rovnaké chybové hlásenie, kým UI alebo prostredie Windows PowerShell je zvýšená.

Ďalšie informácie

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je "Rýchla oprava stiahnutie dostupné" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak tento oddiel nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Rýchla oprava stiahnutie dostupné" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať aplikáciu Virtualizácia 5,0 nainštalovaný.

Požiadavka na reštartovanie

Musíte reštartovať počítač po použití tejto rýchlej opravy.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza predtým vydaný rýchlu opravu.Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2799153 - Posledná kontrola: 19. apríla 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Application Virtualization 5.0 for Terminal Services
  • Microsoft Application Virtualization 5.0 for Windows Desktops
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2799153 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2799153

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com