Vyhľadávanie LDAP prestane pracovať v prostredí Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2799450 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď vykonáte vyhľadávania služby Active Directory pomocou Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) v prostredí Microsoft Exchange Server 2010, vyhľadávanie nefunguje ako sa očakávalo.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3) na serveroch Exchange Server 2010. Ďalšie informácie o Exchange Server 2010 SP3, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2808208 Popis programu Exchange Server 2010 Service Pack 3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2799450 - Posledná kontrola: 12. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbfix kbmt KB2799450 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2799450

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com