W3wp.exe процес споживає надмірне процесора і пам'яті ресурсів на сервері клієнтського доступу Exchange після установки зведеного оновлення 5 версії 2 чи зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 SP2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2800133 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви застосувати зведеного оновлення 5 версії 2 чи зведеного оновлення 6 для Microsoft Exchange Server 2010 пакетом оновлень 2 (SP2). Коли представника користувач відхилив запрошення на нараду, процес W3wp.exe для MSExchangeSyncAppPool і MSExchangeServicesAppPool пулів застосунків споживає надмірне процесора і пам'яті ресурсів на сервері Exchange Server 2010 Client Access.

Примітка. Ви можете використовувати системного монітора для монітора CPU і ресурсів пам'яті. На % Часу процесора лічильник продуктивності стежить за сценарій виконання ЦП. На Виділені байт/сек лічильник продуктивності стежить ресурсів пам'яті та відображає швидкість, з яких W3wp.exe виділяє пам'ять. На % Часу в GC лічильник продуктивності стежить ресурсів пам'яті та часу, що W3wp.exe проводить переробки сміття колекцій. Щоб додати дані лічильники моніторингу продуктивності, виконайте такі дії:
  • Виберіть в % Часу процесора Counter під на Процесор об'єкт а потім виберіть Всі екземпляри.
  • Виберіть в Виділені байт/сек Counter під на .NET загальномовне середовище виконання пам'яті об'єкт а потім виберіть отримання додаткових відомостей.
  • Виберіть в % Часу в GC Counter під на .NET загальномовне середовище виконання пам'яті об'єкт а потім виберіть отримання додаткових відомостей.

причина

Ця проблема викликана пошкоджені PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE нерухомість в користувача даних у сховищі обмін інформацією. Пошкодженого майна потім викликає пам'яті тиск на сервер і викликає W3wp.exe до процесу сміття колекцій.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Exchange Server 2010 пакета оновлень 3 (SP3) на серверах Exchange Server 2010. Щоб отримати додаткові відомості про Exchange Server 2010 SP3 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2808208 Опис Exchange Server 2010 пакет оновлень 3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про зведеного оновлення 5 версія 2 для Exchange Server 2010 SP2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2785908 Опис зведеного оновлення 5 версія 2 для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2

Щоб отримати додаткові відомості про зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 SP2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

2746164 Опис зведеного оновлення 6 для Exchange Server 2010 пакет оновлень 2
Щоб отримати додаткові відомості про властивості PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Загальна інформація про PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE власності
Щоб отримати додаткові відомості про лічильники моніторингу продуктивності перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Властивості

Номер статті: 2800133 - Востаннє переглянуто: 26 липня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2800133 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2800133

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com