Potvrzení o přečtení z Office 365 příjemce zobrazí nesprávné časové pásmo informace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2800633 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Když uživatel aplikace Office 365 odešle e-mailovou zprávu jinému uživateli služeb Office 365 pomocí aplikace Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook Web App, zprávy požaduje potvrzení o přečtení. Po příjemce přečte zprávu, zobrazí oznámení o přečtení, které obdrží odesílatel jiném časovém pásmu než aktuální časové pásmo nastavení odesílatele. Přečtení zobrazuje časové pásmo(UTC), Monrovia, Reykjavík.

PŘÍČINA

Office 365 nemá přístup k časové pásmo pro počítač klienta. Časové pásmo, které slouží k vytváření oznámení o přečtení je převzat ze serveru Exchange Online namísto z klientského počítače. Proto přečtení zobrazuje datum a čas na základě nastavení časového pásma serveru Exchange Online.

DALŠÍ INFORMACE

K tomuto problému dochází, pokud odesílatele a příjemce uživatelé služeb Office 365. Nedojde-li odesílatel a příjemce jsou v prostředí pro zasílání zpráv Exchange Server místní. Pokud odesílatel a příjemce jsou prostory, přečtení zobrazuje časové pásmo odesílatele.

Ve službách Office 365 datum a čas přečtení je založen na nastavení časového pásma serveru Exchange Online. Protože služeb Office 365 je Cloudová služba a uživatelé mohou být v jednom z 24 různých časových pásmech, používá časové razítko koordinovaný světový čas (UTC).

Například pokud odesílatele a nastavení časové pásmo je nastavena na(UTC-06:00) střední čas (USA a Kanada &), je třeba odečíst 6 hodin od času UTC, na přečtení tak, aby odrážely čas v časovém pásmu.

UTC je primární standardní čas kterým svět řídí hodiny a čas. UTC je jedním z několika úzce souvisejících právních nástupců greenwichského středního času (GMT).

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2800633 - Poslední aktualizace: 11. července 2014 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2800633 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2800633

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com