Potwierdzenie odczytu z usługi Office 365 odbiorca wyświetli informacje o strefie czasowej niepoprawne

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2800633 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Gdy użytkownika w usłudze Office 365 wysyła wiadomość e-mail do innego użytkownika usługi Office 365 przy użyciu programu Microsoft Outlook lub Microsoft Outlook Web App, wiadomości żąda potwierdzenia odczytu. Po adresat otrzymuje wiadomość, nadawca otrzyma potwierdzenie przeczytania wyświetla różne strefy czasowej z ustawienia strefy czasowej rzeczywiste nadawcy. Na przykład potwierdzenia przeczytania pokazuje strefę czasowąMonrowia (UTC), Reykjavik.

PRZYCZYNA

Office 365, nie ma dostępu do strefy czasowej komputera klienckiego. Strefa czasowa, który jest używany do tworzenia potwierdzenia odczytu jest pobierana z serwerze Exchange w trybie Online, zamiast z komputera klienckiego. W związku z tym potwierdzenia przeczytania zawiera datę i czas, w oparciu o ustawienia strefy czasowej serwera Exchange w trybie Online.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem występuje, jeśli nadawca i adresat użytkowników usługi Office 365. To nie zachodzi nadawcy i odbiorcy znajdują się w lokalnym środowisku obsługi wiadomości Exchange Server. Jeżeli zarówno nadawca, jak i biorcy są lokalne, potwierdzenia przeczytania pokazuje strefę czasową nadawcy.

W usłudze Office 365 datę i godzinę potwierdzenia odczytu opiera się na ustawienie strefy czasowej serwera Exchange w trybie Online. Ponieważ usługa w chmurze jest Office 365, a użytkownicy mogą być w jednym z 24 różnych strefach czasowych, sygnatura czasowa używa skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC).

Na przykład, jeśli jesteś nadawcą i ustawień strefy czasowej jest równa(UTC-06:00) czas środkowy (Stany Zjednoczone i Kanada &), należy odjąć 6 godzin od czasu UTC na potwierdzenia odczytu z czas w swoją strefę czasową.

Czas UTC to podstawowy czas standardowy o którą świata reguluje zegary i czas. UTC jest jednym z kilku ściśle powiązanych następców prawnych do czasu Greenwich (GMT).

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2800633 - Ostatnia weryfikacja: 11 lipca 2014 - Weryfikacja: 8.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2800633 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2800633

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com