Prečítaní z Office 365 príjemca zobrazí informácie nesprávne časové pásmo

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2800633 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Keď používateľ Office 365 odošle e-mailovú správu iným používateľom Office 365 pomocou programu Microsoft Outlook alebo Microsoft Outlook Web App, správy požaduje potvrdenie o prečítaní. Po príjemcovi číta správy, prečítaní odosielateľ dostane zobrazuje rôzne časové pásmo z aktuálne časové pásmo Nastavenie odosielateľa. Napríklad prečítaní zobrazuje časové pásmo(UTC) Monrovia, Reykjavik.

PRÍČINA

Office 365 nemá prístup do časového pásma klientskeho počítača. Časové pásmo, ktoré sa používa na vytvorenie prečítaní je prevzatý z Exchange Online server namiesto z klientskeho počítača. Preto prečítaní zobrazuje dátum a čas na nastavenie časového pásma na serveri Exchange Online.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa vyskytuje, ak odosielateľ aj príjemca správy používateľov Office 365. Nedochádza, ak odosielateľ aj príjemca správy v prostredí lokálneho servera Exchange správ. Ak odosielateľ aj príjemca v lokálnom, prečítaní zobrazuje časové pásmo odosielateľa.

V Office 365, dátum a čas prečítaní je založený na nastavenie časového pásma na serveri Exchange Online. Pretože Office 365 je služby cloud, a používatelia môžu byť v jednom z 24 rôznych časových pásmach, časovú pečiatku používa Coordinated Universal Time (UTC).

Napríklad, ak ste odosielateľ a nastavenie časového pásma je nastavený(UTC-06:00) centrálny čas (USA a Kanada &), musíte odpočítať 6 hodín od UTC čas, ktorý je o prečítaní odrážať čas v časovom pásme.

UTC je primárne čas štandardné ktorý reguluje sveta hodiny a čas. UTC je jedným z niekoľkých úzko súvisiacich právnych nástupcov ako greenwichský čas (GMT).

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2800633 - Posledná kontrola: 11. júla 2014 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2800633 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2800633

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com