Office 365 okundu alıcıya yanlış saat dilimi bilgilerini görüntüler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2800633 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Office 365 kullanıcı bir e-posta iletisi için başka bir Office 365 kullanıcı, Microsoft Outlook veya Microsoft Outlook Web App kullanarak gönderdiğinde, iletinin okundu bilgisi isteklerini. Alıcı iletiyi okuduktan sonra gönderenin gerçek saat dilimi ayarı farklı bir saat diliminde aldığı gönderenin okundu bilgisi görüntüler. Örneğin, bir saat dilimi(UTC) Monrovia, Reykjavik okundu bilgisi gösterir.

NEDEN

Office 365 istemci bilgisayarın saat dilimini erişimi yoktur. Okundu bilgisi oluşturmak için kullanılan saat dilimi yerine çevrimiçi Exchange server istemci bilgisayardan alınmıştır. Bu nedenle, tarih ve saat dilimi çevrimiçi Exchange server'ın temel alarak okundu bilgisi görüntüler.

DAHA FAZLA BİLGİ

Gönderen ve alıcı Office 365 kullanıcısı iseniz bu sorun oluşur. Gönderenin ve alıcının yerinde Exchange Server ileti ortamında çalışıyorsanız oluşmaz. Gönderen ve alıcı yerinde, saat dilimi gönderenin okundu bilgisi gösterir.

Office 365'de tarih ve saatini okundu dayanır çevrimiçi Exchange sunucu saat dilimi ayarı. Office 365 bulut hizmetidir ve kullanıcıların 24 farklı saat dilimini herhangi birinde olabilir çünkü zaman damgası Eşgüdümlü Evrensel Saat (UTC) kullanır.

Gönderen ve saat dilimi ayarını iseniz Örneğin, ayarlanmış olan(UTC-06:00) merkez saati (ABD & Kanada), 6 saatlik süre içinde bulunduğunuz saat dilimini yansıtacak şekilde okundu bilgisi olan UTC saati gelen çıkarmak zorunda.

UTC, dünya saatleri ve süre düzenler birincil standart saatidir. UTC birkaç yakından ilgili ardılları için Greenwich Ortalama Saati'ne (GMT) biridir.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2800633 - Last Review: 11 Temmuz 2014 Cuma - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2800633 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2800633

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com