Сповіщення про сповіщення про прочитання зі служби Office 365 одержувача відображає відомості неправильні часового поясу

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2800633 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли користувач служби Office 365 надсилає сповіщення електронною поштою до іншого користувача Office 365, використовуючи Microsoft Outlook або Microsoft Outlook веб-застосунок, протокол IMAP запитів сповіщення про сповіщення про прочитання. Після того, як одержувач читає протокол IMAP, сповіщення про прочитання відправнику відображення часового поясу від відправника, налаштування фактичного часового поясу. Наприклад, на ваше шоу часового поясуМонровії (UTC), Рейк'явіку.

Причини

Office 365 не має доступу до часового поясу на клієнтському комп'ютері. Часовий пояс, який використовується для створення на прочитання береться з сервером Exchange Online замість з клієнтського комп'ютера. Таким чином, на прочитання відображає дату й час основі настройки часового поясу сервера Exchange Online.

Додаткові відомості

Ця проблема виникає, якщо відправник і одержувач користувачів служби Office 365. Це не відбувається, якщо відправник і одержувач в середовищі обміну повідомленнями локальні Exchange Server. Якщо відправник і одержувач локальні, на прочитання показує часового поясу відправника.

У службі Office 365 дату та час прочитання на основі настройки часового поясу сервера Exchange Online. Оскільки Office 365 хмара служби, і користувачі можуть перебувати в якомусь одному 24 різних часових поясах, штамп часу використовує всесвітнього координованого часу (UTC).

Наприклад, якщо ви відправника та налаштування часового поясу має значення(UTC-06:00) Центральний час (США & Канади), вам доведеться відняти 6 годин від UTC час, що на прочитання відображає час у вашому часовому поясі.

UTC-це основного часу стандартний, за допомогою якого світ регулює Годинники і час. UTC-це одна з кількох тісно пов'язаних наступників до часу за Гринвічем (GMT).

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2800633 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2800633 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2800633

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com