Aplikace Outlook pro Mac 2011 je umístěná v místní mezipaměti e-mailový klient

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2800895 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft nedoporučuje, změňte výchozí umístění složky Pošta identity pro aplikaci Microsoft Outlook pro Mac 2011 nebo její obsah na externí pevný disk nebo do sítě. Navíc použití identity pošty, která je umístěna na externím pevném disku nebo v síti není podporováno pro aplikaci Outlook pro Mac 2011.

Další informace

Aplikace Outlook pro Mac 2011 ukládá položky pošty, v identitě v domovské složce v následujícím umístění:
~/Documents/Microsoft uživatelských identit Data/Office 2011
Podobně jako aplikace Microsoft Entourage 2008 Mac aplikace Outlook pro Mac 2011 má být čistě místně v mezipaměti e-mailového klienta. Změna umístění nebo pomocí identity mail, který se nachází na externím pevném disku nebo v síti není podporována pro aplikaci Entourage 2008 Mac nebo pro aplikaci Outlook pro Mac 2011.

Vlastnosti

ID článku: 2800895 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt KB2800895 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2800895

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com