Outlook Mac 2011 için yerel olarak önbelleğe alınan e-posta istemcisidir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2800895 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Harici bir sabit disk veya bir ağ için Mac 2011 veya içeriği için Microsoft Outlook posta kimlik klasörünüz varsayılan konumunu değiştirmek önermiyoruz. Ayrıca, harici bir sabit diskte veya ağda bulunan bir posta kimliğini kullanarak Outlook Mac 2011 için desteklenmiyor.

Daha fazla bilgi

Mac 2011 için Outlook posta öğelerinizi Kimlikteki aşağıdaki konumda Başlangıç klasörünüzde önbelleğe alır:
~/Documents/Microsoft kullanıcı veri/Office 2011 kimlikleri
Mac 2008 için Microsoft Entourage gibi tamamen yerel olarak önbelleğe alınmış bir posta istemcisi olarak Outlook Mac 2011 için hazırlanmıştır. Mac 2008 veya Outlook 2011 Mac için Entourage yerini değiştirme veya bir dış sabit disk veya bir ağ üzerinde bulunan bir posta kimliğini kullanarak desteklenmiyor.

Özellikler

Makale numarası: 2800895 - Last Review: 22 Ocak 2013 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2800895 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2800895

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com