Outlook для Mac 2011 є локально кешовані поштовий клієнт

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2800895 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Не рекомендовано змінити за промовчанням розташування папки пошти для посвідчення для Microsoft Outlook для Mac 2011 або його вміст, зовнішнього жорсткого диска або мережі. Крім того, за допомогою пошти ідентичності, що розташовані на зовнішньому жорсткому диску або в мережі не підтримується для Outlook для Mac 2011.

Додаткові відомості

Outlook для Mac 2011 кешує ваші елементи пошти в посвідченні у вашу домашню каталог вхідних повідомлень в такому розташуванні:
~/Documents/Microsoft користувача даних/Office 2011 тотожності
Як Microsoft Entourage для Mac-2008 Outlook для Mac 2011 має на меті бути чисто локально кешовані поштового клієнта. Змінення розташування або за допомогою пошти ідентичності, що міститься на зовнішньому жорсткому диску або в мережі не підтримується для Entourage для Mac 2008 або Outlook для Mac 2011.

Властивості

Номер статті: 2800895 - Востаннє переглянуто: 22 січня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
kbmt KB2800895 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2800895

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com