Problémy, ke kterým dochází po nasazení System Center 2012 DPM SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2801056 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek obsahuje seznam problémů, ke kterým dochází po nasazení Microsoft System Center 2012 Data ochrany správce (DPM) Service Pack 1 (SP1). Problémy byly vyřešeny společností Microsoft.

Další informace

V následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base popisují problémy, ke kterým dochází po nasazení System Center 2012 DPM. Získáte v článcích báze Microsoft Knowledge Base. Chcete-li vyřešit problémy, které jsou popsány v článcích, použijte opravy hotfix, které jsou obsaženy v článcích.


2799728 Virtuální počítač přejde do stavu pozastavení nebo CSV svazku přejde do režimu offline, při pokusu o vytvoření záložní kopie virtuálního počítače v clusteru převzetí služeb při selhání založené na systému Windows Server 2012
2801054 VSS_E_SNAPSHOT_SET_IN_PROGRESS Chyba při pokusu o zálohování virtuálního počítače v systému Windows Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2801056 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center 2012 Data Protection Manager Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbfix kbinfo kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2801056 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2801056

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com