Přepínače Správce clusteru pro připojení k clusteru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 280125 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje přepínače, které jsou k dispozici v nástroji Správce clusteru pro Windows Clustering. Tyto přepínače lze připojit k serveru clusteru.

Další informace

Spuštění Správce clusteru klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz programy, klepněte na položku Nástroje pro správu a klepněte na položku Správce clusteru. Správce clusteru můžete spustit také zadáním příkazu cluadmin.exe příkazového řádku. Následující přepínače lze společně s Tento nástroj připojení ke clusteru:

Žádné nové připojení

Ve výchozím při spuštění Správce clusteru, pokusí se otevřít připojení stejného clusteru dříve bylo připojení při posledním spuštění nástroje. Při použití přepínače noreconnect při spuštění Správce clusteru, budete vyzváni k zadání názvu clusteru, který chcete připojit.

Syntaxe: cluadmin - noreconnect nebo norecon cluadmin

Připojení místní

Otevřete Správce clusterů a připojení k místním uzlu pomocí "." přepnout. Pokud není název clusteru nebo adresu protokolu IP clusteru přepnuty do režimu online, můžete vytvořit připojení ke clusteru tento přepínač.

Syntaxe: cluadmin.

Adresa IP

Pomocí Správce clusteru můžete připojit buď uzlu v clusteru nebo clusteru adresu IP zadáním adresy IP.

Cluadmin 10.10.10.10 syntaxe:

Poznámka: není doporučeno tento přepínač slouží k připojení k virtuální adresu IP než prostředek adresy IP clusteru.

Název pro NetBIOS

Pomocí tohoto přepínače můžete připojit ke clusteru pomocí názvu NetBIOS. Můžete použít jeden z názvů uzlu nebo název clusteru. Chcete-li použít tento přepínač, musí být služba překladu funguje správně.

Cluadmin ClusterName syntaxe:

Vlastnosti

ID článku: 280125 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbclustering kbinfo KB280125 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:280125

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com