Outlook pridať príjemcov do vyrovnávacej pamäte automatického doplňovania

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2802193 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Po pridaní príjemcov na novú e-mailovú správu, program Microsoft Outlook automaticky nenaznačuje kompletnú e-mailovej adresy. Zistíte, že po odoslaní e-mailovú správu na určitých príjemcov, Outlook pridať týchto príjemcov na Auto-Complete cache.

Príčina

Auto-Complete vyrovnávacej pamäte môže byť poškodený. Ak k tomu dôjde, program Outlook nemusí byť možné pridať nové príjemcov do vyrovnávacej pamäte. Ak príjemcovia nie sú pridané do vyrovnávacej pamäte, program Outlook nemôže podať návrh na automaticky dopĺňať e-mailovú adresu.

Riešenie

Najprv sa uistite, že Auto-Complete funkcia je zapnutá. Robiť to, postupujte nasledovne:

Program Outlook 2010
 1. Kliknite na ponuku Súbora potom kliknite na položku Možnosti.
 2. Vyberte Pošta tab.
 3. Približne polovici prejdite nadol, až uvidíte odosielať správy. Uistite sa, že je začiarknuté políčko Použiť zoznam automatického navrhovať mená pri zadávaní do Komu, Kópia a Skrytá linky. Pozri screen shot pre tento krok je nižšie).
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot tohto kroku.Program Outlook 2007
 1. Kliknite na ponuku Nástrojea potom kliknite na položku Možnosti.
 2. Kliknite na E-mail voľby tlačidlo.
 3. Kliknite na tlačidlo Rozšírené možnosti pošty .
 4. Uistite sa, že navrhovať mená pri zadávaní do, Kópia a Skrytá poliaje začiarknuté. (Screen shot tohto kroku je uvedené nižšie).
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot tohto kroku.Ak je zapnutá funkcia Automatické dokončovanie a ste sa stretli správanie, ktoré je spomenuté v časti "Príznaky", Auto-Complete vyrovnávacej pamäte môže byť poškodený. Auto-Complete cache sa nedá opraviť. Musia byť odstránené. Ďalšie informácie o vymazaní vyrovnávacej pamäte Auto-Complete, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
287623 Ako resetovať prezývky a automatické dokončovanie cache v programe Outlook
Poznámka Kroky v tomto článku vymaže všetkým príjemcom predtým zapísaná do vyrovnávacej pamäte.

Ďalšie informácie

Program Microsoft Outlook zachováva Prezývka vyrovnávaciu pamäť, ktorá je používaná ako automatická kontrola mien funkcia a funkcia automatického dokončovania. Na nick v zozname je automaticky generovaný, ako budete posielať e-mailové správy z programu Outlook.

Vlastnosti

ID článku: 2802193 - Posledná kontrola: 29. októbra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbmt KB2802193 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2802193

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com