Outlook alıcıları için otomatik tamamlama önbellek eklemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2802193 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yeni bir e-posta iletisi için alıcıları eklemek gibi Microsoft Outlook otomatik olarak tam e-posta adresleri önermek değil. Belirli alıcılara e-posta iletisi gönderdikten sonra Outlook bu alıcılar otomatik tamamlama önbelleğe eklemediğinden dikkat edin.

Neden

Otomatik Tamamlama önbelleği bozulmuş olabilir. Bu durumda, Outlook olabilir yeni alıcılar önbelleğe ekleyin. Alıcılar için önbellek eklenmezse, Outlook e-posta adresi otomatik olarak tamamlamak için öneride olamaz.

Çözüm

İlk olarak, Otomatik Tamamlama özelliğinin etkinleştirildiğinden emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Outlook 2010
 1. Dosya' yı tıklatın ve sonra Seçenekler' i tıklatın.
 2. Posta sekmesini seçin.
 3. İleti göndermegörene kadar yaklaşık yarısı aşağı kaydırma. Kime, bilgi ve gizli satırlarına yazarken adları önermek için kullanım otomatik tamamlama listesionay kutusunun seçili olduğundan emin olun. Bu adım aşağıda listelenen için ekran görüntüsü).
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Bu adım için ekran görüntüsü.



Outlook 2007
 1. Araçlar' ı tıklatın ve sonra Seçenekler' i tıklatın.
 2. ' I e-posta Seçenekleri düğmesi.
 3. Gelişmiş Elektronik posta seçenekleri düğmesini tıklatın.
 4. Emin olmak ad öner tamamlarken, bilgi ve gizli alanlarıkutusunu işaretli. (Ekran görüntüsündeki Bu adım için aşağıda listelenen).
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Bu adım için ekran görüntüsü.



Otomatik Tamamlama özelliği etkindir ve "Belirtiler" bölümünde açıklanan davranışla karşılaşan, otomatik tamamlama önbelleği bozuk olabilir. Otomatik Tamamlama önbellek onarılamıyor. Silinmesi gerekir. Otomatik Tamamlama önbelleğini temizleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
287623 Outlook'ta takma ad ve Otomatik Tamamla özelliğini sıfırlamak nasıl önbelleğe alınır
Not Bu makaledeki adımları önceden önbelleğe yazılan tüm alıcılara temizler.

Daha fazla bilgi

Microsoft Outlook ve Otomatik Tamamla özelliğini hem otomatik ad denetimi tarafından kullanılan bir takma ad önbelleği tutar. Outlook'tan e-posta iletileri gönderme gibi bir takma ad listesi otomatik olarak oluşturulur.

Özellikler

Makale numarası: 2802193 - Last Review: 29 Ekim 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2802193 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2802193

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com