Номер статті: 2802703 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Після того, як настроїти Outlook 2013 або інші пристрої, використовуючи обліковий запис А комп'ютера Outlook.com, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Є дуже багато пристроїв, синхронізацію з цим обліковим записом. Синхронізація за допомогою Outlook, спробуйте видалити іншим пристроєм, що пов'язано з цього облікового запису, наприклад, телефон або інший комп’ютер-зразок.
Може також з'явитися подібні протокол IMAP про помилку на інших пристроях, таких як вашого смартфона, таблетки або інші комп'ютери, які використовують Outlook 2013. корпорація Майкрософт підтвердила це буде проблемою період Outlook.com Microsoft Outlook 2013 року.

Розв'язанн

Якщо ви підписатися на Microsoft Office Outlook 365, виправлення для цієї проблеми повинні було завантажено на ваш комп’ютер-зразок автоматично.

Якщо ви не підключались Microsoft Office Outlook 365, це була усунена в 12 березня 2013 пакет виправлень для Outlook 2013. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати пакет виправлень, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2727079 Опис оновлення Outlook 2013: 12 березня 2013

Щоб перевірити, яка версія Outlook 2013 сценарій виконання, виконайте такі дії:
 1. На вкладці " файл ", натисніть обліковий запис А комп'ютера Office.
 2. Пункт про програму Outlook.
Якщо ви працюєте в версії 15.0.4481.1000 або пізнішої версії, виправлення вже входить до складу ПЗ. Якщо інсталювати пакет виправлень для вирішення цієї проблеми, ми рекомендуємо завантажити й інсталювати останній пакет виправлень, оскільки накопичувальне оновлення. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати останній пакет виправлень, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2625547 Як встановити останні застосовних оновлень для Microsoft Outlook (Американського варіанту англійської мови тільки)
Примітка.Ця помилка може статися з поважних причин, наприклад, якщо ви використовуєте багато пристроїв або використовувати дуже велику кількість папок. Якщо у вас є виправити, встановлені, але все ще відчувають цю проблему, заповніть форму нижче див мати Microsoft скинути пристрій синхронізації ліміт на ваш обліковий запис А комп'ютера Microsoft:

Outlook 2013 синхронізації помилка форма запит на змінення
Вам необхідно зв'язатися з протягом 24 годин і будуть повідомлені, коли ваш обліковий запис А комп'ютера було скинуто. Це дає змогу продовжувати використовувати Outlook 2013 з EAS. Однак, може виникати така ж проблема знову у разі сценарій виконання багатьох пристроїв або дуже велику кількість папок (зазвичай більш ніж 1500). Відомості про обмін активних синхронізації (EAS) див. розділ "Додаткові відомості".

Обхідний шлях

Якщо неможливо інсталювати пакет виправлень для будь-якої причини, і потрібно використовувати Outlook 2013 з існуючого облікового запису Microsoft, можна налаштувати Outlook на сценарій виконання протоколу POP3 замість EAS протоколу.

Важливо. За допомогою цього застарілої версії протоколу, програма-календар і контакти не синхронізуватимуться на всіх, і вам доведеться вручну перевіряти нові протокол IMAP.

Налаштування облікового запису Microsoft використовувати різні параметри

По-перше, видалити існуючий обліковий запис А комп'ютера електронна пошта, який використовує EAS з вашого облікового запису Microsoft:
 1. В Outlook 2013 натисніть кнопкуПараметри облікових записів у меню файл .
 2. Натисніть кнопку Параметри облікового запису знову, щоб відобразити список облікових записів електронна пошта.
 3. Виберіть існуючий тип облікового запису електронна пошта, що визначилопротокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSyncі натисніть кнопку Видалити.

Настроювання Outlook 2013 інсталяції, яка використовує POP3 з облікового запису Microsoft
 1. З цього ж вікна все ще відкрито, виберіть новий, щоб додати новий обліковий запис А комп'ютера електронна пошта.
 2. Натисніть кнопкуручного налаштування або додаткові типи серверіві натисніть кнопку Далі.
 3. Натисніть кнопкуPOP або IMAPі натисніть кнопку Далі.
 4. На екрані Інтернет POP та IMAP параметрів облікового запису введіть зазначені нижче відомості настройку:
  1. У полі Ваше ім'я введіть своє ім'я, як воно буде відображатися для одержувачів.
  2. У полі адреса електронна пошта введіть адресу електронна пошта. Наприклад, введіть yourusername@outlook.com.
  3. Тип облікового записувиберіть POP3.
  4. У поліСервер вхідної пошти введіть POP3. Live.com.
  5. У полі сервер вихідної пошти (SMTP) введіть smtp.live.com.
  6. У полі ім'я користувача введіть ім'я облікового запису Outlook.com. Наприклад, введіть yourusername@outlook.com.
  7. У полі пароль введіть свій пароль Outlook.com.
  8. Якщо потрібно зберегти пароль, установіть прапорець поруч із пунктомЗапам'ятати пароль .
  9. Переконайтеся, що знято прапорецьвимагати вхід із використанням захищеним підтвердженням пароля (SPA) .
  10. Натисніть кнопку додаткові настройки.
  11. На вкладці Сервер вихідної пошти а потім установіть прапорецьсервер вихідної пошти (SMTP) потребує автентифікації .
  12. Відкрити вкладку Додатковоа потім установіть прапорецьпотрібне шифроване підключення (SSL) під Сервера вхідних повідомлень (POP3).

   Примітка. Полі Сервер вхідних повідомлень (POP3) повинен бути встановлений на порт 995.
  13. Для параметра використовувати такий тип шифрованого підключення розділі Сервер вихідної пошти (SMTP) виберіть TLS.

   Примітка. Полі Сервер вихідної (SMTP)повинен бути встановлений на порт 25. Якщо порт 25 блокується, в мережі або свого інтернет-провайдера, можна встановити SMTP порт 587.
  14. У розділі доставка зніміть прапорець Видаляти із сервера після 14 днів і натисніть кнопку ОК.
 5. На правій стороні екрану POP та IMAP параметрів облікового запису натисніть кнопку Перевірка настройки облікового запису.

  Якщо ви неотримали протокол IMAP про помилку, ваш обліковий запис А комп'ютера електронна пошта настроєно неправильно. Перейдіть до кроку 6.

  Якщо ви отримали протокол IMAP про помилку, переконайтеся, що правильно ввели всю інформацію а потім знову натисніть кнопкуПеревірка настройки облікового запису .
 6. Натисніть кнопку Даліа потім натисніть кнопку Готово.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як налаштувати з'єднання POP3 або IMAP див. Настроювання електронна пошта в Outlook 2010 або Outlook 2013.

Додаткові відомості

За промовчанням Outlook 2013 використовує протокол, який назвав Exchange активних синхронізації (EAS) для підключення до облікові запис А бізнес-партнера Outlook.com. Якщо ви отримали протокол IMAP про помилку, описане в розділі "Ознаки", може з'явитися подібні протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби отримати обліковий запис А доступу електронна пошта з іншими пристроями, наприклад інших комп'ютерів і мобільних телефонів. Ось чому ви повинні це прохання пристрій скинути за допомогою гіперпосилання в розділі "Рішення". Як тільки параметри синхронізації пристрою скидаються в обліковому записі Microsoft, ви можете відновити доступ до облікових записів на ці інші пристрої.

Властивості

Номер статті: 2802703 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2802703 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2802703

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com