Graficzne dane wyjściowe nie jest wyświetlany poprawnie na ekranie telefon Polycom, w którym działa Lync Phone Edition

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2802790 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że telefon Polycom, którym jest uruchomiony program Microsoft Lync Phone Edition. Zainstaluj aktualizację zbiorczą dla programu Lync Phone Edition do modelu Polycom CX500, Polycom CX600 i Polycom CX3000 telekomunikacji wydaną w grudniu 2012. W takim przypadku otrzymać jeden z następujących problemów:
  • Graficzny danych wyjściowych, który jest wyświetlany na ekranie telefonu jest skurczony. Graficzne dane wyjściowe nie cały ekran.
  • Biały ekran pionowymi liniami jest wyświetlany na ekranie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2737911 Opis aktualizacji zbiorczej dla Lync Phone Edition dla telefoniczne Polycom CX500, Polycom CX600 i Polycom CX3000: stycznia 2013 r.

Więcej informacji

Produkty omówione w artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych ani odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2802790 - Ostatnia weryfikacja: 23 stycznia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync 2010 Phone Edition for Polycom CX500, Polycom CX600 and Polycom CX3000
Słowa kluczowe: 
kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbqfe kbmt KB2802790 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2802790

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com