Schůzku nelze přesunout mezi kalendáře v aplikaci Outlook pro Mac 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2803557 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V aplikaci Outlook pro Mac 2011 nelze přesunout přetažením z jednoho kalendáře do druhého zasedání. Existuje také žádnéPřesunoutnebo Kopiemožnost je k dispozici k přesunutí schůzky z jednoho kalendáře.

Další informace

Tato funkce není podporována v aplikaci Outlook pro Mac 2011. Důvodem je skutečnost, že přesunutím schůzku z jednoho kalendáře do druhého, může aktivovat rozpory mezi vaší instanci schůzky a informace, které zobrazení organizátor schůzky nebo ostatní účastníky. V tomto případě může přehlédnout důležité aktualizace odeslané organizátora schůzky.

Poznámka: Přestože schůzek nelze přesouvat mezi kalendáře pomocí jejich přetažení, můžete přesunout schůzky tímto způsobem.

Vlastnosti

ID článku: 2803557 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt KB2803557 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2803557

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com