Mac 2011 için Outlook'taki takvimler arasında bir toplantı taşıyamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2803557 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir toplantı, bir takvimden diğerine sürükleyerek taşımak için Outlook Mac 2011 için kullanamazsınız. Ayrıca, yokTaşımaveya Kopyalaseçenek toplantılar bir takvimden diğerine taşımak kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Bu işlevsellik, Mac 2011 için Outlook tarafından desteklenmiyor. Toplantı bir takvimden diğerine taşıyarak, toplantı örneğiniz ve toplantıyı düzenleyen veya diğer katılımcılara görmesini bilgi arasında tutarsızlıklar tetikleyebilir olmasıdır. Böyle bir senaryoda, toplantıyı düzenleyen tarafından gönderilen önemli güncelleştirmeleri kaçırabilirsiniz.

Not Toplantılar, sürükleyerek takvimler arasında taşıyamazsınız olsa da, bu şekilde randevu taşıyabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 2803557 - Last Review: 23 Ocak 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2803557 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2803557

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com