Při pokusu o přihlášení k aplikaci platformy Lync Online pomocí platformy Lync pro Mac 2011 v Mac OS se zobrazí chybová zpráva "Platformy Lync se nepodařilo přihlásit."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2803796 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládají nastavit časové pásmo systému na aktuální časové pásmo na zařízení se systémem Mac OS. Při pokusu o přihlášení k aplikaci Microsoft platformy Lync Online pomocí platformy Lync v zařízení pro Mac 2011, operace se nezdaří. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Platformy Lync nemohl přihlásit. Ověřit přihlašovací pověření a opakujte akci.

Poznámky
  • K tomuto problému dochází, pokud je aktuální časové pásmo časové pásmo Tichomoří nebo časové pásmo, západně od tichomořském časovém pásmu.
  • Pokud změníte časové pásmo systému na časové pásmo, východně od tichomořském časovém pásmu, se mohou přihlásit platformy Lync Online pomocí platformy Lync pro Mac 2011. Například změníte časové pásmo v tichomořském časovém pásmu východní časové pásmo.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože platformy Lync pro Mac 2011 nesprávně přečte systémový čas. Proto WWW lístek, který se pokusí použít platformy Lync pro Mac 2011 vypršela.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2778095 Popis Lync Microsoft aktualizace Mac 2011 14.0.4

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2803796 - Poslední aktualizace: 1. února 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync for Mac 2011
  • Microsoft Office Communications Online
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kberrmsg kbmt KB2803796 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2803796

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com