Nemusí být aktualizován stav pro čtení e-mailových zpráv mezi Exchange ActiveSync v mobilním zařízení uživatele a uživatele poštovní schránky na serveru Exchange Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2804607 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Mezi funkce Exchange ActiveSync v mobilním zařízení uživatele a uživatelské poštovní schránce Microsoft Exchange Online v aplikaci Microsoft Office 365, nemusí být aktualizován stav pro čtení e-mailových zpráv.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, znovu vytvořte poštovní schránku uživatele. Postupujte následujícím způsobem

Krok 1: Příprava nahradit existující poštovní schránky

Exportujte existující poštovní schránce do záložního souboru PST. Postupujte následujícím způsobem
 1. Požádejte uživatele, abyste se ujistili, že jsou synchronizovány všechny položky, které byly vytvořeny na mobilních zařízeních nebo v jiných poštovních klientů do poštovní schránky.
 2. Exportujte celý obsah poštovní schránky do souboru PST pro zálohování.

  Poznámka: To může vyžadovat určitou dobu pro větší poštovní schránky. Požadovaný čas se liší v závislosti na velikost poštovní schránky, stavu sítě a výkon místního počítače.
 3. V aplikaci Microsoft Outlook na Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Nastavení účtua klepněte Datové soubory Klepněte na soubor PST zálohování kartu a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
 4. Ukončete všechny klienty Outlook přístup k poštovní schránce uživatele.

Krok 2: Přejmenování existující poštovní schránky

Důležité:Tyto kroky nebudou fungovat, pokud je povolena synchronizace adresáře.

Přejmenování existující poštovní schránky, postupujte takto:
 1. Přihlaste se k portálu (Office 365http://Portal.microsoftonline.com) jako správce.
 2. V záhlaví klepněte na tlačítko Admina potom v části Management v levém navigačním podokně klepněte na tlačítko Users.
 3. V seznamu uživatelů klepněte na uživatele, jehož poštovní schránky, které chcete znovu vytvořit a klepněte na tlačítko Podrobnosti. V tomto příkladu je uživatelské jméno "Jan Novák".
 4. V Zobrazovaný název změnit zobrazované jméno uživatele a klepněte na tlačítko Uložit. Například "Jan Novák" změňte na "John Smith2."

  Poznámka: Změna názvu uživatele v portálu, změní se také všechny hodnoty pro uživatele s výjimkou e-mailových adres serveru proxy.
 5. Klepněte na tlačítko Vícea potom klepněte na tlačítko Změna nastavení poštovní schránky.
 6. Rozbalte položku Možnosti e-mailu.
 7. V Další e-mailové adresy pole, odstranit nebo změnit ostatní e-mailové adresy, podle potřeby a klepněte na tlačítko Uložit.
 8. Klepněte na tlačítko Uložit Vraťte se na stránku uživatelé.

Krok 3: Vytvoření nové poštovní schránky

Vytvoření nového uživatelského účtu. Tento nový uživatelský účet nahradí existující uživatelský účet. Postupujte následujícím způsobem
 1. V záhlaví klepněte na tlačítko Admina potom v části Management v levém navigačním podokně klepněte na tlačítko Users.
 2. Klepněte na stránce Uživatelé portálu Office 3365 Nové, klepněte na tlačítko Uživatela potom postupujte podle pokynů pro vytvoření nového uživatelského účtu.

  Například vytvořte nový uživatelský účet, který má název "Jan Novák". Je to považováno za nový uživatelský účet, protože původní uživatelský účet, který se nazýval "Jan Novák" byla přejmenována na "John Smith2" v kroku 2.

  Poznámka: Můžete obdržet "uživatel s tímto názvem již existuje. Použijte jiný název"chybová zpráva. Pokud se zobrazí tato chybová zpráva, můžete mít Počkejte na změny provedené u původní účet replikace v rámci služby před vytvořením nového uživatelského účtu. Ujistěte se také, že adresy proxy jsou aktualizovány, protože pokud dojde ke konfliktu s adresa serveru proxy, může se zobrazit tato chybová zpráva.

Krok 4: Přiřaďte oprávnění pro novou poštovní schránku

Chcete-li přiřadit oprávnění pro novou poštovní schránku, postupujte takto:
 1. Připojení k serveru Exchange Online pomocí vzdáleného PowerShell. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Připojit k serveru Exchange Online pomocí vzdáleného PowerShell
 2. Přiřadíte uživateli oprávnění úplný přístup k nové poštovní schránce. Například přidělit oprávnění John Smith úplný přístup k poštovní schránce Jan Smith2, spusťte následující příkaz.
  Add-MailboxPermission -Identity "John Smith 2" -User "John Smith" -AccessRights FullAccess -InheritanceType All

Krok 5: Zkopírujte původní poštovní schránce novou poštovní schránku.

Obsah původní poštovní schránky zkopírovat do nové poštovní schránky, postupujte takto:
 1. Vytvořte nový profil aplikace Outlook, který otevře novou poštovní schránku pomocí účtu serveru Exchange (MAPI).
 2. Spusťte aplikaci Outlook a otevřete novou poštovní schránku.
 3. Do profilu přidáte původní poštovní schránky jako e-mailového účtu IMAP. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Nastavit Outlook 2010 pro IMAP nebo POP přístup k e-mailovému účtu

  Například přidáte poštovní schránku John Smith 2 jako e-mailový účet IMAP do profilu.
 4. Pokud je aplikace Outlook spuštěna a je přístupný i poštovní schránky, vyberte všechny zprávy ve složce Doručená pošta účtu IMAP a zkopírujte je do složky Doručená pošta účtu serveru Exchange (MAPI).

  Poznámka: Tato akce způsobí, že převod MIME MAPI dojít. To by měla opravit většinu poškození úrovni položky zpráv.
 5. Opakujte krok 4d pro každou složku v poštovní schránce.
 6. Po dokončení kopírování všech složek k účtu serveru Exchange (MAPI), odebrání z profilu účtu IMAP.
 7. V jednom profilu otevřete původní poštovní schránky, která byla přejmenována v kroku 2 jako poštovní schránky na serveru Exchange a přetáhněte kalendáře, kontaktů, poznámky a jiné nepoštovní položky z původní poštovní schránky pro novou poštovní schránku.

  Například otevřít poštovní schránku John Smith 2 a pak tažením nepoštovní položky z poštovní schránky 2 Jan Novák Jan poštovní schránky.
Důležité Jakékoli opakované žádosti o schůzku v původní poštovní schránky může stát potenciálně osamocené, pokud zůstanou úložiště serveru Exchange a byl zkopírován nebo přesunut do souboru PST. Pokud uživatel má mnoho žádostí o schůzku do svého kalendáře, může uživatel chtít otestovat proces s použitím některé zasedání a potom potvrďte, že se zasedání mohou být aktualizovány správně před mu nebo jí pokračuje. Pokud jsou osamocené odkazy na původní žádost o schůzku, aktualizace z médií Vytvoří nové položky v kalendáři příjemce. Původní položka zůstává na původní datum a čas.

STAV

Jedná se o známý problém. Microsoft je tento problém analyzuje a bude účtovat další informace v tomto článku, až bude k dispozici.

DALŠÍ INFORMACE

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2804607 - Poslední aktualizace: 17. května 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
Klíčová slova: 
kbexchangeowa kbexchowa kbexchmobility o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade kbmt KB2804607 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2804607

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com