Umożliwia określenie, które wtyczki programu Outlook są zainstalowane w 365 pakietu Office za pomocą narzędzia Analizator konfiguracji programu Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2804663 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano używanie Microsoft Outlook konfiguracji Analyzer Tool 2.0 (OCAT), aby określić, które dodatki typu plug-in są związane z instalacją programu Outlook w programie Microsoft Office 365. To narzędzie może służyć podczas rozwiązywania problemów, aby izolować wtyczki, które powodują Niewyjaśnione zachowanie programu Outlook. Gdy zostaną zidentyfikowane plug-ins, może być usunięta lub wyłączona jako część procesu rozwiązywania problemów.

PROCEDURA

Aby użyć OCAT do określenia, jakie dodatki i dodatki są obecnie skojarzone z instalacji programu Outlook, wykonaj następujące kroki:
 1. Pobierz OCAT z Centrum pobierania firmy Microsoft:
  Program Microsoft Outlook konfiguracji Analyzer Tool 2.0
 2. Zainstalować i uruchomić narzędzie.

  Po rozpoczęciu OCAT próbuje wykryć i pobierać aktualizacje. Jeśli aktualizacje są dostępne narzędzia, można je pobrać. Po zakończeniu procesu aktualizacji (lub OCAT stanowi, że jest na bieżąco), przejdź do ekranu powitalnego OCAT.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2805425

 3. Kliknij przycisk Wybierz opcje dla nowe skanowanie.
 4. Na Rozpocznij nowe skanowanie Strona, wpisz opisową nazwę w Wprowadź etykietę skanowania pole. Upewnij się, że Pełne skanowanie Wybrano Zadania Lista, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij skanowanie.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2805426
 5. Z Skanowanie w toku zostanie wyświetlony ekran, a na ekranie zostanie wyświetlona w czasie rzeczywistym stanu procesu skanowania. Po zakończeniu procesu kliknij przycisk Umożliwia wyświetlanie raportu to skanowanie konfiguracji.
 6. Z Przygotowywanie skanowania zostanie wyświetlony ekran. Po zakończeniu skanowania, Wyświetl raport konfiguracji zostanie wyświetlony ekran.
 7. W obszarze Wybierz typ raportu, upewnij się, że Raporty dotyczące list jest zaznaczone. Ekran podobny do następującego:

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2805428
 8. Rozwiń węzeł Domyślny profil. W razie potrzeby rozwiń węzeł Dodatki (Microsoft i innych firm) i modułów innych firm.
 9. Są wyświetlane na liście modułów i dodatków, które są skojarzone z programem Outlook. Oto przykład wykaz dodatków.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2805429


  Listy można użyć do izolowania wszelkie dodatki programu Outlook lub wtyczki programu Outlook, które powodują nieoczekiwane zachowanie. Można również wykonać jedną z następujących czynności, aby wyłączyć lub usunąć dodatki lub dodatki:
  • Usuwanie produktu, który jest skojarzony z dodatku typu plug-in.
  • Usuń dodatek z Dodaj lub usuń programy Lista w Panelu sterowania.
  • Uruchom ponownie program Outlook przy użyciu /Safe:3 przełącznik wiersza polecenia, aby zapobiec uruchamianiu wszystkich wtyczek. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania programu Outlook 2007 i Outlook 2010 przełączników przejdź do następującej witryny sieci Web firmy Microsoft:

WIĘCEJ INFORMACJI

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2804663 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2804663 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2804663

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com