Aktualizácia Microsoft Engine, keď Antimalware je zakázaný v roku 2013 Exchange

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2805201 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Funkciu antimalware v Exchange 2013 je možné zapnúť počas inštalácie Exchange 2013 alebo kedykoľvek potom ak používateľ urobil nie rozhodnúť do pomocou počas inštalácie.

Okrem toho antimalware funkciu možno vypnúť kedykoľvek zapnutý spustením nasledujúci skript: Disable-AntimalwareScanning.ps1

Ak neumo ňujú funkciu antimalware, alebo so zdravotným postihnutím k neskoršiemu dátumu, následne signalizujúce aktualizáciu Microsoft motora.

Funkciu výmeny pravidle prenosu v roku 2013 Exchange využíva Microsoft motora počas extrakcie textu pre určité predikáty. Preto, aj keď antimalware skenovanie je zakázaný, vám stále môže byť využíva Microsoft motora pre tieto predikáty.

Tam možno príležitosť, kde je vydávaná aktualizáciu Microsoft engine, ktorá je špecificky zamerané pre výmenu pravidle prenosu funkčnosť. Ak ste zdravotne funkciu antimalware s skriptu vyššie alebo nikdy zvolili do pomocou to potom automatických aktualizácií Microsoft motora nie sú povolené.  V tomto prípade by nie automaticky dostanete túto aktualizáciu.

S cieľom získať Microsoft update motora, keď ste neumožňovali funkciu antimalware na inštaláciu alebo mal povolené ale následne zakázal prostredníctvom skript "Disable-AntimalwareScanning.ps1" budete musieť spustiť skript, pre ktoré bude iniciovať motor Microsoft update:

Update-MalwareFilteringServer.ps1 –identity % ServerName

Tento skript sa nachádza v nasledujúcom umiestnení v predvolenom nastavení: C:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\V15\Scripts


Vlastnosti

ID článku: 2805201 - Posledná kontrola: 21. januára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbmt KB2805201 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2805201

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com