Оновлення Microsoft двигун, коли шкідливої вимкнуто в Exchange 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2805201 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Можна активувати Exchange 2013, функція шкідливої під Вільний час інсталяції Exchange 2013 або будь-який Вільний час після цього, якщо користувач не зробити вибір на його сценарій виконання, під Вільний час установки.

Крім того, шкідливої можливість можна вимкнути будь-коли, після того, як його ввімкнуто, виконавши наступні сценарії: Вимкнути-AntimalwareScanning.ps1

Якщо не ввімкнути шкідливої, або він вимкнений на більш пізню дату, ви згодом відключили оновлення Microsoft двигун.

Exchange 2013, функція обміну правило транспортування використовує Microsoft двигуна під Вільний час витягнення тексту для певної предикати. Таким чином, навіть коли вимкнено шкідливої сканування, ви все ще може бути сценарій виконання Microsoft двигун для ці предикати.

Там може бути приводом де оновлення згасити для Microsoft двигун, спеціально орієнтованих для обміну правило транспортування функціональність. Якщо вимкнуто функцію шкідливої за допомогою сценарію вище або ніколи не зупинилася на його сценарій виконання автоматичного оновлення для Microsoft двигуна не ввімкнуто.  У цьому випадку ви б не автоматично отримувати оновлення.

Для того, щоб отримати сайт Microsoft Update двигуна при не ввімкнуто функцію шкідливої на інсталювати або мав він включений, але згодом вимкнути її за допомогою сценарію "Вимкнути-AntimalwareScanning.ps1" потрібно буде виконати сценарій, нижче, який буде ініціювати з Microsoft Пошукова оновлення:

Оновлення MalwareFilteringServer.ps1 –identity % ім'я _ сервера %

Цей сценарій знаходиться в папці за промовчанням: C:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\V15\Scripts


Властивості

Номер статті: 2805201 - Востаннє переглянуто: 21 січня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Ключові слова: 
kbmt KB2805201 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2805201

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com