Ako zmeniť špecifické nastavenia Wi-Fi pripojenie na internet v systéme Windows 8

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2805355
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

O autorovi:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
MVP
Leo Lorenzo Luis je Microsoft MVP, bol tiež Microsoft Student Partner od roku 2009 do 2011, a stal sa po celom svete predstaviť pohár finalista zastupovať na Filipínach pre rok 2011 ktorá sa konala v New Yorku v USA. On je vášnivý vo vývoji aplikácií v platforme .NET Framework a pomáha komunite zdieľať svoje odborné znalosti a vedomosti o technológii. Viac informácií o Leo na svojich internetových stránkach http://www.luisleo.net

Zhrnutie

To je veľmi bežné pre zariadenie musia byť zapojené do prístroja a by sa stať, že budete musieť aktualizovať heslo nastavení Wi-Fi pripojenie. Dôvodom môže byť niekoľko dôvodov, ale typický spôsob je, keď chcete oprať váš chytrý telefón do tabletu a ste zmenili heslo pre pripojenie zariadenia do telefónu.

Ak chcete spravovať nastavenia Wi-Fi bolo jednoduché a je možné pomocou Spravovanie bezdrôtových sietí pomocou Windows 7 na PC kde stačí otvoriť ovládací panel a prejsť na Spravovať bezdrôtové siete. V systéme Windows 8, oni odstránený tento nástroj tak budete mať predstavu o tom, ako odstrániť existujúce heslo Wi-Fi pripojenie, najmä ak nie je k dispozícii na použitie Wi-Fi.

Scenáre:

A. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii pre vaše zariadenie a chcete len aktualizovať je existujúcich Wi-Fi hesla.
1. Otvorte tablu sietí a držte a uvoľnite cez Wi-Fi pripojenie, ktoré chcete aktualizovať vlastnosti siete.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
K dispozícii Wi-Fi pripojenia


2. Ste mali byť schopní vidieť kontextového menu pre špecifické nastavenia Wi-Fi. To bude iba k dispozícii, ak ste boli už pripojený k toto nastavenie Wi-Fi pripojenie. Nebude schopný vidieť tohto kontextového menu na iné Wi-Fi pripojenie, ak nie ste už pripojení k nemu. Máte možnosť Zobraziť využitie odhadovaných údajov nastaviť ako merané pripojenie, Zabudnite na sieti, zapnutie zdieľania a Zobraziť vlastnosti pripojenia

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2805359


3. Otvorí vlastnosti bezdrôtovej siete pre vybrané Wi-Fi pripojenie a odtiaľ, budete môcť aktualizovať kľúč zabezpečenia siete.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2805360


B. keď Wi-Fi pripojenie je k dispozícii pre vaše zariadenie a chcete len aktualizovať je existujúcich Wi-Fi hesla.

1. Otvorte príkazový riadok a zadajte "netsh wlan Zobraziť profily". To vám zoznam všetkých Wi-Fi pripojenie, ktoré sú registrované v prístroji.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2805361


2. Typ "netsh wlan Zobraziť profily meno ="názov profilu"". Zobraziť všetky vlastnosti pripojenia pre toto pripojenie

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2805363


3. Zadajte "netsh wlan Zobraziť profily meno ="názov profilu" kľúč = vymazať". Ukázať heslo pre vybraté pripojenie Wi-Fi

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2805364


4. Zadajte "netsh wlan odstrániť názov profilu ="názov profilu"" odstrániť pripojenie tak, že budete mať možnosť sa pripojiť k pripojenie znova a to sa budete mať možnosť zadať nové heslo, ak vôbec Wi-Fi má nové heslo.


Spoločenstva riešenia obsahu Disclaimer

SPOLOČNOSŤ MICROSOFT CORPORATION A/ALEBO JEJ PRÍSLUŠNÍ DODÁVATELIA NEPOSKYTUJÚ ŽIADNE VYHLÁSENIA O VHODNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI ALEBO PRESNOSTI INFORMÁCIÍ A SÚVISIACE GRAFIKY OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTE. VŠETKY TIETO INFORMÁCIE A SÚVISIACA GRAFIKA SÚ POSKYTOVANÉ "TAK AKO SÚ" BEZ ZÁRUKY AKÉHOKOĽVEK DRUHU. SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ PRÍSLUŠNÍ DODÁVATELIA TÝMTO ODMIETAJÚ VŠETKY ZÁRUKY A PODMIENKY OHĽADOM TEJTO INFORMÁCIE A SÚVISIACU GRAFIKU VRÁTANE VŠETKÝCH IMPLICITNÝCH ZÁRUK A PODMIENOK OBCHODOVATEĽNOSTI, VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL, NEPORUŠENIA, HLAVA A NON-PORUŠENIE. VÝSLOVNE SÚHLASÍTE, ŽE v ŽIADNOM PRÍPADE SPOLOČNOSŤ MICROSOFT A JEJ DODÁVATELIA BUDÚ ZODPOVEDNÍ ZA AKÉKOĽVEK PRIAME, NEPRIAME, REPRESÍVNE, ŠPECIÁLNE, NÁSLEDNÉ ŠKODY ALEBO AKÉKOĽVEK ŠKODY VRÁTANE, BEZ OBMEDZENIA, ŠKODY ZA STRATU DÁT ALEBO ZISKU, VYPLÝVAJÚCE Z ALEBO AKOKOĽVEK SPOJENÉ S POUŽÍVANÍM ALEBO NESCHOPNOSTI POUŽÍVAŤ INFORMÁCIE A SÚVISIACE GRAFIKY OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTEČI UŽ NA ZÁKLADE ZMLUVY, DELIKTU, NEDBANLIVOSTI, PRÍSNEJ ZODPOVEDNOSTI ALEBO INAK, AJ KEĎ MICROSOFT ALEBO NIEKTORÉHO Z JEJ DODÁVATELIA UPOZORNENÁ NA MOŽNOSŤ VZNIKU ŠKODY.

Vlastnosti

ID článku: 2805355 - Posledná kontrola: 25. septembra 2013 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbstepbystep kbcommunity kbmvp kbmt KB2805355 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2805355

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com