Windows 8'de belirli bir Wi-Fi ayarları nasıl değiştirilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2805355
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Yazar hakkında:

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Bu resmi kapatBu resmi aç
MVP
Leo Lorenzo Haluk Microsoft MVP, kendisi de bir Microsoft Öğrenci ortağından 2009 2011, olmuştur ve bir dünya düşünün fincanı 2011 için Filipinler göstermek için New York, Amerika Birleşik Devletleri'nde tutulan Finalist oldu. Kendisi, .NET Framework uygulamaları geliştirirken tutkulu ve kendi uzmanlık ve teknoloji hakkında bilgi paylaşmak için topluluk yardımcı olur. Leo kendi Web sitesi hakkında daha fazla bilgi http://www.luisleo.NET

Özet

Aygıtınızı bağlı bir aygıt için yaygın olarak görülür ve parola Wi-Fi bağlantı ayarlarınızı güncellemeniz gerekir kez olurdu. Çeşitli nedenlerle neden olabilir ancak bir tipik, akıllı telefon, tablet tether ve telefonunuza aygıtınıza bağlanmak için parolanızı değiştirmiş istediğinizde bir yoludur.

Wi-Fi ayarlarını yönetmek istiyorsanız, kolay ve olası kullanarak Windows 7'yi kullanarak, yalnızca Denetim Masası'nı açın ve kablosuz ağları yönetmek için gidin PC Kablosuz ağları yönetme . Windows 8'de bunlar özellikle Wi-Fi kullanmaları kullanılabilir değilse, varolan Wi-Fi bağlantı parolayı kaldırma konusunda hiçbir fikrim yok için bu aracı kaldırıldı.

Senaryolar:

A. Wi-Fi bağlantı aygıtınız için kullanılabilir ve yalnızca güncelleştirmek istediğiniz zaman Wi-Fi parola mevcut.
1. ağ özellikleri güncelleştirmek istediğiniz Wi-Fi bağlantısı üzerinden tutun ve bırakın ve ağlar bölmesini açın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Kullanılabilir Wi-Fi bağlantıları


2. Özel Wi-Fi ayarları bağlam menüsünü görmek gerekir. Bu yalnızca bu Wi-Fi bağlantısı ayarını bağlıyken kullanılabilir olacaktır. Size, daha önce kendisine bağlı değilseniz diğer Wi-Fi bağlantı için bu içerik menüsünü görmek mümkün değildir. Tahmini veri kullanım Göster, metered bağlantı olarak ayarla, ağ unutursanız paylaşımını açma veya kapatma ve bağlantı özelliklerini görüntüleme özelliğine sahip

Bu resmi kapatBu resmi aç
2805359


3. Seçili Wi-Fi bağlantınız için ve buradan kablosuz ağ özelliklerini açmadan, ağ güvenlik anahtarını kullanabilirsiniz.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2805360


B. Wi-Fi bağlantı aygıtınız için kullanılabilir ve yalnızca güncelleştirmek istediğiniz, Wi-Fi parola var.

1., Komut istemini açın ve "netsh wlan show profilleri" yazın. Bu aygıtta kayıtlı tüm Wi-Fi bağlantı listesini verecektir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2805361


2. türü "netsh wlan show profil adı'ProfilAdı'=". Bu bağlantı için bağlantı özelliklerini göstermek için

Bu resmi kapatBu resmi aç
2805363


3. türü "netsh wlan show profil adı'ProfilAdı' anahtar = clear =". Seçili Wi-Fi bağlantı için parola göstermek için

Bu resmi kapatBu resmi aç
2805364


4. yazabilirsiniz "netsh wlan profil adı silme 'ProfilAdı' =" bağlantıyı yeniden ve yeniden bağlanma olanağı yaşamak istemiyorsanız, bağlantıyı silmek için şimdiye kadar yeni parola girmek için fırsatınız vardır yeni bir parola Wi-Fi vardır.


Topluluk çözümleri içerik vazgeçme

MICROSOFT CORPORATION VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, HİÇBİR AÇIKLAMADA BULUNMAZ UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİK YA DA BİLGİ VE İLGİLİ GRAFİKLERİN YER DOĞRULUĞU HAKKINDA OLUN. BU TÜR BİLGİLER VE İLGİLİ GRAFİKLER HİÇBİR GARANTİ "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. MICROSOFT VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ TÜM GARANTİ VE KOŞULLARI BU BİLGİLERİ VE İLGİLİ GRAFİKLER, TÜM ZIMNİ GARANTİLERİ VE SATILABİLİRLİK, BİR AMACA TUTMAKTAYIZ, MÜLKİYET VE İHLAL ETMEME DE DAHİL OLMAK ÜZERE BURADA REDDETMEKTEDİR. HİÇBİR DURUMDA MICROSOFT VE/VEYA TEDARİKÇİLERİNE SORUMLU TUTULAMAZ, ÖZELLİKLE KABUL DAHİ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, KULLANIM, VERİ VEYA KAZANÇ KAYBI SORUMLU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ TAZMİNATLAR, ARIZİ, ÖZEL, ARIZİ ZARAR YA DA KAYIPTAN ZARAR KAYBINDAN DOĞAN YA DA BİRİNDE ŞEKLİNİZE BAĞLI KULLANIMIYLA VEYA BURADA YER ALAN İLGİLİ GRAFİK VE BİLGİ KULLANMA BECERİSİNİNSÖZLEŞME, HAKSIZ, İHMAL, KUSURSUZ SORUMLULUK ALARAK MICROSOFT VEYA TEDARİKÇİLERİNİN OLSA BİLE AKSİ TAKDİRDE ZARARLARIN BİLDİRİLMİŞ İSTER.

Özellikler

Makale numarası: 2805355 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbstepbystep kbcommunity kbmvp kbmt KB2805355 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2805355

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com