Microsoft Güvenlik Danışma Belgesi: Internet Explorer 10'da Adobe Flash Player'daki Güvenlik Açıkları için güncelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2805940 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft, bu sorun hakkında BT uzmanlarına yönelik bir Microsoft güvenlik danışma belgesi yayımladı. Güvenlik danışma belgesi, güvenlikle ilgili ek bilgiler içerir. Güvenlik danışma belgesini görüntülemek için şu Microsoft web sitesine gidin:
http://technet.microsoft.com/en-us/security/advisory/2755801

Daha fazla bilgi

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili bilinen sorunlar

 • Windows Update, bu güvenlik güncelleştirmesini KB2808380 güncelleştirmesi yükleninceye kadar Windows RT tabanlı bilgisayarlara sunmaz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  2808380 Windows Update hizmeti, Windows RT tabanlı bilgisayar "bağlı bekleme" durumuna girdikten sonra donuyor
 • Bu güvenlik güncelleştirmesini yükledikten sonra, Microsoft PowerPoint 2007, PowerPoint 2010, Microsoft Word 2007, Word 2010, Microsoft Excel 2007 veya Excel 2010'da katıştırılmış Shockwave Flash Object içeren bir Microsoft Office dosyası açtığınızda bir hata iletisi alırsınız. Hata oluştuğunda, ilgili uygulama beklenmedik şekilde kapanabilir.

Çözüm

Aşağıdaki dosyalar Microsoft İndirme Merkezi'nden indirilebilir:

Windows 8 için Internet Explorer Flash Player güncelleştirmesi (KB2805940)

Bu resmi kapatBu resmi aç
İndir
Windows8-RT-KB2805940-x86.msu paketini şimdi indirin.

Windows 8 x64 tabanlı sistemler için Internet Explorer Flash Player güncelleştirmesi (KB2805940)

Bu resmi kapatBu resmi aç
İndir
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu paketini şimdi indirin.

Windows Server 2012 için Internet Explorer Flash Player güncelleştirmesi (KB2805940)

Bu resmi kapatBu resmi aç
İndir
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu paketini şimdi indirin.

Yayın Tarihi: Şubat 12, 2013

Microsoft destek dosyalarını indirme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır?
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır. 

Güncelleştirme bilgileri

Algılama ve dağıtım araçları ve kılavuzu

Güvenlik Merkezi

Kuruluşunuzdaki sunuculara, masaüstüne ve taşınabilir sistemlere dağıtmanız gereken yazılımları ve güvenlik güncelleştirmelerini yönetin. Daha fazla bilgi için TechNet Update Management Center'a bakın. Microsoft TechNet Security web sitesi, Microsoft ürünlerinde güvenlik ile ilgili ek bilgileri sağlar.

Güvenlik güncelleştirmeleri Microsoft Update ve Windows Update'ten kullanılabilir. Güvenlik güncelleştirmeleri Microsoft İndirme Merkezi'nden de edinilebilir. Onları bulmanın en kolay yolu "güvenlik güncelleştirmesi" anahtar sözcüğünü aratmaktır.

Son olarak, Microsoft Update Kataloğu sayfasını ziyaret ederek güvenlik güncelleştirmelerini indirebilirsiniz. Microsoft Update Kataloğu, Windows Update ve Microsoft Update aracılığıyla kullanılabilir hale getirilen içeriğin aranabilir kataloğunu sunar. Bu; güvenlik güncelleştirmelerini, sürücüleri ve hizmet paketlerini içerir. Microsoft Update Kataloğu hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Update Kataloğu SSS bölümüne bakın.

Algılama ve dağıtım kılavuzu

Microsoft, güvenlik güncelleştirmeleri için algılama ve dağıtım kılavuzu sağlar. Bu kılavuz, BT uzmanlarının güvenlik güncelleştirmelerinin algılanması ve dağıtımı için çeşitli araçları kullanmayı anlamalarına yardımcı olabilecek önerileri ve bilgileri içerir. Daha fazla bilgi için, 961747 numaralı Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın.

Microsoft Baseline Security Analyzer

Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA), yöneticilerin eksik güvenlik güncelleştirmeleri ve ayrıca sık rastlanan güvenlik yapılandırması hataları için yerel ve uzak sistemleri taramasına olanak sağlar. Daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Baseline Security Analyzer.

Aşağıdaki tabloda, bu güvenlik güncelleştirmesi için MBSA algılama özeti sağlanmaktadır.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
YazılımMBSA
32 bit sistemler için Windows 8Hayır
64 bit sistemler için Windows 8Hayır
Windows Server 2012Hayır
Not MBSA, Microsoft Update ve Windows Server Update Services'ın en son sürümü tarafından desteklenmeyen eski yazılımı kullanan müşteriler Microsoft Baseline Security Analyzer'a bakmalı ve "Eski Ürün Desteği" bölümüne başvurmalıdır. Burada, eski araçlarla kapsamlı güvenlik güncelleştirmesi algılaması oluşturma ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

Windows Server Update Services

Windows Server Update Services (WSUS), bilgi teknolojileri yöneticilerinin en son Microsoft ürün güncelleştirmelerini Windows çalıştıran bilgisayarlara dağıtmalarını sağlar. Güvenlik güncelleştirmelerini Windows Server Update Services'ı kullanarak dağıtma hakkında daha fazla bilgi için Windows Server Update Services TechNet makalesine bakın.

Systems Management Server

Aşağıdaki tabloda, bu güvenlik güncelleştirmesi için SMS algılama ve dağıtım özeti sunulmaktadır.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
YazılımITMU ile birlikte SMS 2003System Center Configuration Manager
32 bit sistemler için Windows 8HayırEvet
64 bit sistemler için Windows 8HayırEvet
Windows Server 2012HayırEvet
Not Microsoft, SMS 2.0 desteğini 12 Nisan 2011'de sonlandırmıştır. Ayrıca Microsoft, SMS 2003 için Güvenlik Güncelleştirmesi Envanter Aracı (SUIT) desteğini 12 Nisan 2011'de sonlandırmıştır. Müşterilerin System Center Configuration Manager'a yükseltmeleri önerilir. SMS 2003 Service Pack 3'te kalan müşteriler için, Microsoft Güncelleştirmeleri için Envanter Aracı (ITMU) ek bir seçenektir.

SMS 2003 için, Microsoft Güncelleştirmeleri için SMS 2003 Envanter Aracı (ITMU), Microsoft Update tarafından sunulan ve Windows Server Update Services tarafından desteklenen güvenlik güncelleştirmelerini algılamak amacıyla SMS tarafından kullanılabilir. SMS 2003 ITMU hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Güncelleştirmeleri için SMS 2003 Envanter Aracı. SMS tarama araçları hakkında daha fazla bilgi için, bkz. SMS 2003 Yazılım Güncelleştirme Tarama Araçları. Ayrıca bkz. Systems Management Server 2003 İndirmeleri.

System Center Configuration Manager, güncelleştirmeleri algılamak için WSUS 3.0'ı kullanır. Daha fazla bilgi için, bkz. System Center.

Ayrıntılı bilgi için, 910723 numaralı Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın: Aylık algılama ve dağıtım kılavuzu makalelerinin özet listesi.

Güncelleştirme Uyumluluğu Değerlendiricisi ve Uygulama Uyumluluğu Araç Seti

Güncelleştirmeler, genelde uygulamalarınızın çalışması için gereken dosyalara ve kayıt defteri ayarlarına yazılır. Bu, uyumsuzlukları tetikleyebilir ve güvenlik güncelleştirmelerini dağıtmak için gereken süreyi artırabilir. Uygulama Uyumluluğu Araç Seti'nde bulunan Güncelleştirme Uyumluluğu Değerlendiricisi bileşenlerini kullanarak, Windows güncelleştirmelerinin yüklü uygulamalara karşı test edilmesini ve doğrulanmasını hızlandırabilirsiniz.

Uygulama Uyumluluğu Araç Seti (ACT); Windows Vista, Windows Update, Microsoft Security Update veya Windows Internet Explorer'ın yeni bir sürümünü ortamınızda dağıtmadan önce uygulama uyumluluğu sorunlarını değerlendirmek ve azaltmak için gerekli araçları ve belgeleri içerir.

Güvenlik güncelleştirmesi dağıtımı

Windows 8 (tüm sürümler)

Başvuru tablosu
Aşağıdaki tablo, bu yazılım için güvenlik güncelleştirmesi bilgilerini içerir. Bu bölümdeki "Dağıtım bilgileri" alt bölümünde ek bilgileri bulabilirsiniz.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Ekleneceği sonraki hizmet paketleriBu soruna yönelik güncelleştirme gelecekteki bir hizmet paketine veya güncelleştirme toplamasına eklenecektir
Dağıtım
Kullanıcı etkileşimi olmadan yüklemeWindows 8'in tüm desteklenen 32 bit sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x86.msu /quiet
Windows 8'in tüm desteklenen 64 bit sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu /quiet
Yeniden başlatma gerekmeden yüklemeWindows 8'in tüm desteklenen 32 bit sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x86.msu /quiet /norestart
Windows 8'in tüm desteklenen x64 bit sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu /quiet /norestart
Ek bilgilerAlgılama ve dağıtım araçları ve kılavuzu alt bölümüne bakın.
Yeniden başlatma gereksinimi
Yeniden başlatma gerekiyor mu?Bu güncelleştirme bazı durumlarda, bilgisayarı yeniden başlatmanızı gerektirmez. Gereken dosyalar o sırada kullanılmaktaysa, bu güncelleştirme için yeniden başlatma gerekir. Bu davranış oluşursa, yeniden başlatmanızı öneren bir ileti alırsınız.
Yeniden başlatma gereksinimi olasılığını azaltmak için, güvenlik güncelleştirmesini yüklemeden önce, etkilenen tüm hizmetleri durdurun ve etkilenen dosyaları kullanabilecek tüm uygulamaları kapatın. Yeniden başlatmanızın istenme nedenleri hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Bilgi Bankası Makalesi 887012.
Anında DüzeltmeUygulanamaz.
Kaldırma bilgileriWUSA tarafından yüklenen bir güncelleştirmeyi kaldırmak için /Uninstall kurulum anahtarını kullanın. Ya da Denetim Masası'nı tıklatın, Sistem ve Güvenlik'i tıklatın ve sonra Windows Update altında Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın ve güncelleştirme listesinden seçim yapın. 
Kayıt defteri anahtarı doğrulamasıNot Bu güncelleştirmenin varlığını doğrulamak için kullanılabilecek bir kayıt defteri anahtarı yoktur.

Dağıtım bilgileri

Güncelleştirmeyi yükleme
Bu güncelleştirmeyi yüklediğinizde, yükleyici, sisteminizde güncelleştirilmekte olan dosyalardan bir veya daha fazlasının daha önce bir Microsoft düzeltmesi tarafından güncelleştirilmiş olup olmadığına bakar.

Bu Bilgi Bankası makalesinde görünen terminoloji ("düzeltme" gibi) hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Bilgi Bankası makalesi 824684.

Bu güvenlik güncelleştirmesi aşağıdaki kurulum anahtarlarını destekler.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Desteklenen güvenlik güncelleştirmesi yükleme anahtarları
AnahtarAçıklama
/?, /h, /helpDesteklenen anahtarlarla ilgili yardım içeriğini görüntüler.
/quietDurum veya hata iletilerinin görüntülenmesini bastırır.
/norestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleme işlemini tamamlamak üzere yeniden başlatma gerekse de yükleme sonrasında sistem yeniden başlatılmaz.
/warnrestart:<seconds>Bu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici yeniden başlatmayı gerçekleştirmeden önce kullanıcıyı uyarır.
/promptrestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici yeniden başlatmayı gerçekleştirmeden önce kullanıcıya sorar.
/forcerestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici uygulamaları zorla kapatır ve yeniden başlatmayı gerçekleştirir. 
/log:<file name>Belirtilen dosyada oturum açmayı sağlar. 
/extract:<destination>Paket içeriğini hedef klasöre ayıklar.
/uninstall /kb:<KB number>Güvenlik güncelleştirmesini kaldırır.
Not Wusa.exe yükleyicisi hakkında daha fazla bilgi için, Windows 7'deki Çeşitli Değişiklikler TechNet makalesindeki "Windows Update Tek Başına Yükleyicisi" bölümüne bakın.
Güncelleştirmenin uygulanmış olduğunu doğrulama
Windows'un birçok sürümü olduğundan, aşağıdaki adımlar sizin sisteminizde farklı olabilir. Böyle bir durumda, bu adımları tamamlamak için ürün belgelerinize bakın.

Dosya sürümü doğrulaması
 1. Başlat'ı tıklatın ve sonra Arama kutusuna güncelleştirme dosyası adını yazın.
 2. Dosya Programlar altında göründüğünde, dosya adını sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın.
 3. Genel sekmesinde, dosya boyutunu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde sunulan dosya bilgisi tablolarıyla karşılaştırın.

  Not İşletim sisteminin sürümüne veya sisteminizde yüklü olan programlara bağlı olarak, dosya bilgisi tablosunda listelenen bazı dosyalar yüklenmeyebilir. 
 4. Ayrıca, Ayrıntılar sekmesini tıklatarak, dosya sürümü ve değiştirilme tarihi gibi bilgileri Microsoft Bilgi Bankası makalesinde sağlanan dosya bilgisi tablolarıyla karşılaştırabilirsiniz. 

  Not Dosya sürümü dışındaki öznitelikler yükleme sırasında değişebilir. Diğer dosya özniteliklerini dosya bilgisi tablosundaki bilgilerle karşılaştırmak, güncelleştirmenin uygulandığını doğrulamaya yönelik desteklenen bir yöntem değildir. Ayrıca, dosyalar bazı durumlarda yükleme sırasında yeniden adlandırılabilir. Dosya veya sürüm bilgileri yoksa, güncelleştirme yüklemesini doğrulamak için mevcut diğer yöntemlerden birini kullanın.
 5. Son olarak, Önceki Sürümler sekmesini de tıklatabilir ve dosyanın önceki sürümüne yönelik dosya bilgilerini, dosyanın yeni veya güncelleştirilmiş sürümüne yönelik dosya bilgileriyle karşılaştırabilirsiniz.

Windows Server 2012 (tüm sürümler)

Başvuru tablosu
Aşağıdaki tablo, bu yazılım için güvenlik güncelleştirmesi bilgilerini içerir. Bu bölümdeki Dağıtım bilgileri alt bölümünde ek bilgileri bulabilirsiniz.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Ekleneceği sonraki hizmet paketleriBu soruna yönelik güncelleştirme gelecekteki bir hizmet paketine veya güncelleştirme toplamasına eklenecektir
Dağıtım
Kullanıcı etkileşimi olmadan yüklemeWindows Server 2012'nin tüm desteklenen sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu /quiet
Yeniden başlatma gerekmeden yüklemeWindows Server 2008 R2'nin tüm desteklenen sürümlerinde, Internet Explorer 10'daki Adobe Flash Player için:
Windows8-RT-KB2805940-x64.msu /quiet /norestart
Ek bilgilerAlgılama ve dağıtım araçları ve Kılavuzu alt bölümüne bakın.
Yeniden başlatma gereksinimi
Yeniden başlatma gerekiyor mu?Bu güncelleştirme bazı durumlarda, bilgisayarı yeniden başlatmanızı gerektirmez. Gereken dosyalar o sırada kullanılmaktaysa, bu güncelleştirme için yeniden başlatma gerekir. Bu davranış oluşursa, yeniden başlatmanızı öneren bir ileti alırsınız.
Yeniden başlatma gereksinimi olasılığını azaltmak için, güvenlik güncelleştirmesini yüklemeden önce, etkilenen tüm hizmetleri durdurun ve etkilenen dosyaları kullanabilecek tüm uygulamaları kapatın. Yeniden başlatmanızın istenme nedenleri hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Bilgi Bankası makalesi 887012.
Anında DüzeltmeUygulanamaz.
Kaldırma bilgileriWUSA tarafından yüklenmiş bir güncelleştirmeyi kaldırmak için, /Uninstall kurulum anahtarını kullanın veya Denetim Masası'nı tıklatın, Sistem ve Güvenlik'i tıklatın ve ardından Windows Update altında Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatıp güncelleştirme listesinden seçim yapın.
Kayıt defteri anahtarı doğrulaması

Not Bu güncelleştirmenin varlığını doğrulamak için kullanılabilecek bir kayıt defteri anahtarı yoktur. 

Dağıtım bilgileri

Güncelleştirmeyi yükleme
Bu güncelleştirmeyi yüklediğinizde, yükleyici, sisteminizde güncelleştirilmekte olan dosyalardan bir veya daha fazlasının daha önce bir Microsoft düzeltmesi tarafından güncelleştirilmiş olup olmadığına bakar.

Bu Bilgi Bankası makalesinde görünen terminoloji (düzeltme gibi) hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Microsoft Bilgi Bankası makalesi 824684.

Bu güvenlik güncelleştirmesi aşağıdaki kurulum anahtarlarını destekler.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Desteklenen güvenlik güncelleştirmesi yükleme anahtarları
AnahtarAçıklama
/?, /h, /helpDesteklenen anahtarlarla ilgili yardım içeriğini görüntüler.
/quietDurum veya hata iletilerinin görüntülenmesini bastırır.
/norestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleme işlemini tamamlamak üzere yeniden başlatma gerekse de yükleme sonrasında sistem yeniden başlatılmaz.
/warnrestart:<seconds>Bu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici yeniden başlatmayı gerçekleştirmeden önce kullanıcıyı uyarır.
/promptrestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici yeniden başlatmayı gerçekleştirmeden önce kullanıcıya sorar.
/forcerestartBu anahtar /quiet ile birlikte kullanıldığında, yükleyici uygulamaları zorla kapatır ve yeniden başlatmayı gerçekleştirir. 
/log:<file name>Belirtilen dosyada oturum açmayı sağlar. 
/extract:<destination>Paket içeriğini hedef klasöre ayıklar.
/uninstall /kb:<KB number>Güvenlik güncelleştirmesini kaldırır.
Not Wusa.exe yükleyicisi hakkında daha fazla bilgi için, Windows 7'deki Çeşitli Değişiklikler TechNet makalesindeki "Windows Update Tek Başına Yükleyicisi"ne bakın.
Güncelleştirmenin uygulanmış olduğunu doğrulama
Microsoft Windows'un birçok sürümü olduğundan, aşağıdaki adımlar sizin sisteminizde farklı olabilir. Böyle bir durumda, bu adımları tamamlamak için ürün belgelerinize bakın.

Dosya sürümü doğrulaması
 1. Başlat'ı tıklatın ve sonra Aramaya Başla kutusuna güncelleştirme dosyası adını yazın.
 2. Dosya Programlar altında göründüğünde, dosya adını sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın.
 3. Genel sekmesinde, dosya boyutunu Bilgi Bankası makalesinde sunulan dosya bilgisi tablolarıyla karşılaştırın. 

  Not İşletim sisteminin sürümüne veya sisteminizde yüklü olan programlara bağlı olarak, dosya bilgisi tablosunda listelenen bazı dosyalar yüklenmeyebilir. 
 4. Ayrıca, Ayrıntılar sekmesini tıklatarak, (dosya sürümü ve değiştirilme tarihi gibi) bilgileri Microsoft Bilgi Bankası makalesinde sağlanan dosya bilgisi tablolarıyla karşılaştırabilirsiniz.

  Not Dosya sürümü dışındaki öznitelikler yükleme sırasında değişebilir. Diğer dosya özniteliklerini dosya bilgisi tablosundaki bilgilerle karşılaştırmak, güncelleştirmenin uygulandığını doğrulamaya yönelik desteklenen bir yöntem değildir. Ayrıca, dosyalar bazı durumlarda yükleme sırasında yeniden adlandırılabilir. Dosya veya sürüm bilgileri yoksa, güncelleştirme yüklemesini doğrulamak için mevcut diğer yöntemlerden birini kullanın.
 5. Son olarak, Önceki Sürümler sekmesini de tıklatabilir ve dosyanın önceki sürümüne yönelik dosya bilgilerini, dosyanın yeni veya güncelleştirilmiş sürümüne yönelik dosya bilgileriyle karşılaştırabilirsiniz.

DOSYA BİLGİLERİBu yazılım güncelleştirmesinin İngilizce (ABD) sürümü, aşağıdaki tablolarda listelenen özniteliklere sahip dosyaları yükler. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler UTC (Eşgüdümlü Evrensel Saat) kullanılarak listelenmiştir. Bu dosyaların tarih ve saatleri, yerel bilgisayarınızda yerel saatinize ve geçerli gün ışığından yararlanma saatine (DST) göre görüntülenir. Bu tarih ve saatler ayrıca dosyalarda belirli işlemleri gerçekleştirdiğinizde değişebilir. 

Windows 8'in x86 tabanlı sürümlerine yönelik Internet Explorer Flash Player için (KB2805940)

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
File nameFile versionFile sizeDateTimePlatform
Flash.ocx11.6.602.16711,123,04006-Feb-201323:06x86
Flashplayerapp.exe11.6.602.167692,57606-Feb-201323:06x86
Flashplayercplapp.cpl11.6.602.16778,17606-Feb-201323:06Not Applicable
Flashutil_activex.dll11.6.602.167487,77606-Feb-201323:06x86
Flashutil_activex.exe11.6.602.167700,76806-Feb-201323:06x86
Flash.ocx11.6.602.16711,123,04006-Feb-201323:04x86
Flashplayerapp.exe11.6.602.167692,57606-Feb-201323:04x86
Flashplayercplapp.cpl11.6.602.16778,17606-Feb-201323:04Not Applicable
Flashutil_activex.dll11.6.602.167487,77606-Feb-201323:04x86
Flashutil_activex.exe11.6.602.167700,76806-Feb-201323:04x86
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Windows 8'in x64 tabanlı sürümleri ve Windows Server 2012'ye yönelik Internet Explorer Flash Player için (KB2805940)

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
File nameFile versionFile sizeDateTimePlatform
Flash.ocx11.6.602.16713,486,94406-Feb-201323:06x64
Flashutil_activex.dll11.6.602.167536,40806-Feb-201323:06x64
Flashutil_activex.exe11.6.602.167434,01606-Feb-201323:06x64
Flash.ocx11.6.602.16713,486,94406-Feb-201323:04x64
Flashutil_activex.dll11.6.602.167536,40806-Feb-201323:04x64
Flashutil_activex.exe11.6.602.167434,01606-Feb-201323:04x64
Flash.ocx11.6.602.16711,123,04006-Feb-201323:06x86
Flashplayerapp.exe11.6.602.167692,57606-Feb-201323:06x86
Flashplayercplapp.cpl11.6.602.16778,17606-Feb-201323:06Not Applicable
Flashutil_activex.dll11.6.602.167487,77606-Feb-201323:06x86
Flashutil_activex.exe11.6.602.167700,76806-Feb-201323:06x86
Flash.ocx11.6.602.16711,123,04006-Feb-201323:04x86
Flashplayerapp.exe11.6.602.167692,57606-Feb-201323:04x86
Flashplayercplapp.cpl11.6.602.16778,17606-Feb-201323:04Not Applicable
Flashutil_activex.dll11.6.602.167487,77606-Feb-201323:04x86
Flashutil_activex.exe11.6.602.167700,76806-Feb-201323:04x86
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed
Not Bu, doğrudan Microsoft destek kuruluşu tarafından oluşturulan bir “FAST PUBLISH” makalesidir. Buradaki bilgiler, ortaya çıkan sorunları gidermek üzere olduğu gibi sağlanmaktadır. Mümkün olduğu kadar hızlı sunulmasının bir sonucu olarak malzemelerde yazım hataları bulunabilir ve bunlar bildirimde bulunulmadan daha sonra düzeltilebilir. Diğer hususlar için Kullanım Koşulları’na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 2805940 - Last Review: 15 Şubat 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 8
 • Windows 8 Release Preview
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Enterprise N
 • Windows 8 N
 • Windows 8 Professional N
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Microsoft Hyper-V Server 2012
 • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbfix kbexpertiseinter kbinfo kbsecadvisory kbsecurity kbsecvulnerability KB2805940

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com