Ako na import súborov .nk2 do programu Outlook 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2806550 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Úvod

Pri spustení programu Microsoft Outlook 2013 prvýkrát vyrovnávaciu Prezývka (uložené v PROFILENAMEsúbor .nk2) sa dováža do skryté posolstvo v predvolenom ukladacom priestore správ.

Poznámka: PROFILENAME je názov profilu programu Outlook.

Napríklad, ak používate konto programu Microsoft Exchange, Prezývka cache dováža skryté posolstvo v schránky na serveri Exchange.

Poznámka: Program Outlook 2007 a staršími verziami uložiť súbor .nk2 vyrovnávacej pamäte prezývka v nasledujúcom priečinku.
 • Windows XP
  Disk: \Documentsand Settings\Username\Application Settings\Application
 • Windows Vista a novšie verzie
  Disk: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Po importovaní Prezývka cache PROFILENAMEsúbor .nk2 premenuje na PROFILENAME. nk2.old. Na ďalší štart programu Outlook sa neimportujú vyrovnávaciu prezývka. Program Outlook 2013 nepoužíva súbor .nk2 udržať vyrovnávaciu pamäť prezývka. Všetky aktualizácie vyrovnávaciu prezývka v programe Outlook 2013 sa skryté posolstvo v predvolenom ukladacom priestore správ.

Poznámka: Ak máte viacero Outlook profily, Prezývka cache z každého profilu je zlúčené do nového programu Outlook 2013 Prezývka vyrovnávaciu pamäť na prvý štart Outlook 2013 pomocou profilu. Preto môžete nájsť viac ako jeden súbor .nk2 premenovaný na. nk2.old.

Môžu však existovať situácie kde musíte importovať súbor vyrovnávacej pamäte Prezývka po dokončení tohto prvého spustenia Prezývka cache proces importu. Napríklad, kolega chce s vami podeliť o svoje Prezývka cache a chcete aktualizovať existujúce Prezývka vyrovnávacej pamäte s údajmi svojho kolegu.

Tento článok popisuje import súborov .nk2 do programu Outlook 2013.

Ďalšie informácie

Na import súborov .nk2 do programu Outlook 2013, postupujte nasledovne:
 1. Makesure, čiže súbor .nk2 v nasledujúcom priečinku:
  %AppData%\Microsoft\Outlook
  Poznámka: Súbor .nk2 musí mať rovnaký názov ako svoj aktuálny profil programu Outlook 2013. Predvolene je názov profilu Outlook." Ak chcete skontrolovať názov profilu, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na položku Ovládací Panel.
  2. Dvakrát kliknite na položku Mail.
  3. V dialógovom okne Nastavenie pošty kliknite na položku Zobraziť profily.
 2. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlospustiť.
 3. Do poľa Otvoriť napíšteOutlook.exe /importnk2, a potom kliknite na tlačidloOK. To by mali importovať súbor .nk2 do profilu programu Outlook 2013.

  Poznámka: Po importovaní súborov .nk2, obsah SČ uloží sú zlúčené do existujúcich Prezývka cache, ktorá je v súčasnosti skladované inyour schránky.
Poznámka: .Nk2 súbor je premenovaný s prípony .old na prvý štart Outlook 2013. Preto, ak sa pokúsite znova importovať súbor .nk2, odstrániť prípony .old.

Odkazy

Ďalšie informácie nájdete na nasledovných webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
Kopírovať názov zoznamu automatického dokončovania na iný počítač
Hľadá súbory s údajmi programu Outlook

Vlastnosti

ID článku: 2806550 - Posledná kontrola: 19. apríla 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2806550 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2806550

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com