.Nk2 dosyaları Outlook 2013'ün nasıl alınır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2806550 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

İlk kez, takma ad önbelleğini Microsoft Outlook 2013 başlattığınızda (depolanan ProfilAdıGizli ileti varsayılan ileti deposundaki .nk2 dosyasını) alınır.

Not ProfilAdı Outlook profiliniz adıdır.

Bir Microsoft Exchange hesabı kullanıyorsanız, örneğin, takma ad önbelleği gizli bir Exchange posta kutusuna ileti alınır.

Not Takma ad önbelleği .nk2 dosyasını Outlook 2007 ve önceki sürümleri aşağıdaki klasörde saklayın.
 • Windows XP
  Sürücü: \Documentsand Settings\Username\Application Data\Microsoft\Outlook
 • Windows Vista ve sonraki sürümler
  Sürücü: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Takma ad önbelleği alındıktan sonra ProfilAdı.nk2 dosyasını yeniden adlandırılır ProfilAdı. nk2.old. Üzerinde sonraki başlangıç Outlook takma ad önbelleğini alınmaz. Outlook 2013 .nk2 dosyasını takma ad önbelleği bakımı için kullanmaz. Varsayılan ileti deposunda gizli ileti Outlook 2013, takma ad önbelleğinde yapılan tüm güncelleştirmeler yapılır.

Not Birden çok Outlook profiliniz varsa, takma ad önbelleği her profilden bu profili kullanarak Outlook 2013'ün ilk başlatmada yeni 2013 Outlook takma ad önbelleğini içine birleştirilir. Bu nedenle, birden fazla .nk2 dosyasını yeniden bulabilirsiniz. nk2.old.

Ancak, bu ilk çalıştırma takma ad önbelleğe alma işlemi tamamlandıktan sonra bir takma ad önbelleği dosyasını almak için sahip olduğu durumlar olabilir. Örneğin, bir iş arkadaşı, takma ad önbelleği sizinle paylaşmak istiyor ve varolan, takma ad önbelleği arkadaşınızın verilerle güncelleştirmek istiyor.

Bu makalede, Outlook 2013 .nk2 dosyalarını almak nasıl anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

.Nk2 dosyaları Outlook 2013 almak için şu adımları izleyin:
 1. Bu tane .nk2 dosyasını aşağıdaki klasörde bulunmaktadır:
  %appdata%\Microsoft\Outlook
  Not .Nk2 dosyasını, geçerli Outlook 2013 profil adıyla aynı olması gerekir. Varsayılan olarak, profil "Outlook". Profil adı denetlemek için şu adımları izleyin:
  1. Başlat' ı tıklatın ve sonra Denetim Masası' nı tıklatın.
  2. Postaöğesini çift tıklatın.
  3. Posta Kurulumu iletişim kutusunda Profilleri Göster'itıklatın.
 2. Başlat' ı ve sonraÇalıştır' ı tıklatın.
 3. kutusuna yazınOutlook.exe /importnk2, sonra daTamam' ı tıklatın. Bu .nk2 dosyasını Outlook 2013 profiline almanız gerekir.

  Not File içeriğini .nk2 dosyasını aldıktan sonra şu anda depolanan inyour posta kutusu olan bir varolan takma ad önbelleği birleştirilir.
Not .Nk2 dosyasını Outlook 2013'ün ilk başlatmada bir .old dosya adı uzantısıyla yeniden adlandırılır. .Nk2 dosyasını yeniden almayı deneyin, bu nedenle, .old dosya adı uzantısını kaldırın.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft web sitelerini ziyaret edin:
Otomatik Tamamla ad listesini başka bilgisayara kopyalama
Outlook veri dosyaları bulma

Özellikler

Makale numarası: 2806550 - Last Review: 29 Ekim 2013 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2806550 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2806550

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com