Hızlı kullanıcı değiştirme seçeneği kullanılabilir değil.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 280758 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Başlat menüsünden Oturumu Kapat seçeneğini tıklattığınızda etki alanına çalışma grubu Windows XP'nin bu sürümü çalıştıran bir bilgisayarın üyelik değiştirdiğinizde, Kullanıcı Değiştir</a0> seçeneği artık kullanılabilir değil.

Neden

Bu sorun, bir bilgisayar bir etki alanına katıldığında Hızlı kullanıcı değiştirme seçeneği devre dışı olduğu için oluşabilir.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Hızlı Kullanıcı özelliği tüm kapatmak zorunda kalmadan bir bilgisayarı kullanmak birden çok kullanıcı sağlayan Windows XP'nin yeni bir işlevdir değiştirme çalışan programları ve diğer kullanıcıların oturum açmadan önce oturum kapatma. Hızlı Kullanıcı Değiştirme özelliğini kullanmak için aşağıdaki koşullar gereklidir:
  • Bilgisayarı Windows XP Home Edition veya Windows XP Professional çalıştırıyor olmanız gerekir.
  • Hızlı ve kolay oturum açmak için Karşılama ekranı etkin olması gerekir. Bu seçeneği etkinleştirmek için <a0></a0>, Denetim Masası ' nı açın, sonra da Kullanıcı hesapları ' nı çift tıklatın ve yolu kullanıcılar oturum açıp Değiştir</a1>'ı tıklatın.
  • Hızlı kullanıcı değiştirme oturumu için etkinleştirilmiş olması gerekir. Bu seçeneği etkinleştirmek için <a0></a0>, Denetim Masası ' nı açın, sonra da Kullanıcı hesapları ' nı çift tıklatın ve yolu kullanıcılar oturum açıp Değiştir</a1>'ı tıklatın.
  • Bilgisayar bir çalışma grubunun üyesi olmanız gerekir.
İlgili konular hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
294739Hızlı Kullanıcı Değiştirme özelliğinin kullanılabilirliği hakkında BIR tartışma
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
279765Hızlı Kullanıcı Değiştirme özelliğinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 280758 - Last Review: 25 Ekim 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb kbsetup KB280758 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:280758

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com