İstemci nesne modeli çevrimiçi SharePoint sitesinde "klasör" adlı özel bir sütundan veri almak için kullandığınızda hiçbir sonuç döndürülmezse

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2807697 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

"Klasör" SharePoint çevrimiçi olarak adlandırılan özel bir sütundan veri almak için istemci tarafı nesne modeli kullandığınızda, sonuç döndürülür.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için "klasör" dışında bir özel sütun adını değiştirin Daha sonra istemci uygulaması gerektiği gibi güncelleştirin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu sorunu occurswhen açıkça "klasör" sütunu değerini almak için deneyin.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2807697 - Last Review: 3 Temmuz 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2807697 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2807697

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com