Při obnovení zálohy, uložených v pásky na serveru SQL Server 2000, který je spuštěn datové centrum systému Windows 2000 nebo advanced server se nemusí zdařit obnovení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 280793 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o obnovení nebo zobrazení na pásku na Windows 2000 Datacenter Server nebo Advanced Server, nelze zobrazit obsah na pásku a pásky není rozpoznán. K tomuto problému dochází při použití programu Backup, který je součástí systému Windows 2000, jakož i funkci zálohování na serveru SQL Server 2000.

Zálohování SQL může zobrazit následující chybová zpráva po pokusu o čtení na pásku:
Operace na zařízení "% páskové zařízení %" překročení počtu pokusů: HEADERONLY obnovení bude ukončena neobvykle.
Použijete-li zálohování k obnovení v systému Windows 2000 nadále zobrazovat následující zpráva i v případě, že jste vložili správný pásky:
Umístěte Media Tape Catalog Title do jednotky či knihovny.

Příčina

Pásky, která je obnovován byl vytvořen při spuštění systému Windows 2000 bez povolena možnost Rozšíření fyzické adresy (PAE). PAE je funkce systému Windows 2000 Advanced Server a Datacenter Server umožňující paměť nad 4 gigabajty (GB) přístup k systému Windows.

Řešení

Vytvořit novou položku v souboru Boot.ini ke spuštění systému Windows 2000 bez / PAE přepnout. Restartujte server s novou položkou Boot.ini a následně obnovit na pásku. Dokončit budoucí páskové zálohování při spuštění v režimu rozšíření fyzické adresy.

Jak potíže obejít

Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
256986Popis registru systému Microsoft Windows

Upozornění: Pokud použijete Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že budete schopni vyřešit problémy, ke kterým dojde v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li tento problém vyřešit v současné době neexistuje podporované řešení. Následující klíč registru je nutné přidat do všech systémů bez PAE zúčastní zálohování a obnovení před provedením operace zálohování je:
Driver Service Key \Parameters\Device HKEY_LOCAL_MACHINE\CurrentControlSet\Services\ N

MaximumSGList: REG_DWORD: 0x10 (16 desítkový formát) [výchozí je 0x11 nebo 17]
Driver Service Keyje název ovladače SCSI a N je číslo od nuly adaptéru SCSI podporovaných ovladače. Pokud N není zadán, tato hodnota registru platí pro všechny adaptéry, které jsou popsané Driver Service Key. MaximumSGList je hodnota mezi 0 a 255. Toto nastavení používejte opatrně jako bodový/sbírat seznamy spotřebovat nestránkované paměti.

Například pokud záložní hardware byly připojeny řadiči Adaptec, položka registru může vypadat například takto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\CurrentControlSet\Services\aic78u2\Parameters\Device\MaximumSGList = 0x10 (REG_DWORD)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o povolení a používání PAE získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
268363Intel Physical Addressing Extensions (PAE) v systému Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 280793 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB280793 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:280793

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com