Zprávu nelze odeslat do domén s záznam MX, přejdete na příkaz záznam CNAME nebo IP Exchange 2000 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 280794 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Tento článek je konsolidace dříve dostupného článku: 288718
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Konfigurovat virtuální server Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) použít externí server název služby DNS v dialogovém okně Upřesnění doručování zpráv do některých domén může zůstat ve frontě SMTP a stav fronty může být "vzdáleného serveru se neodpověděl pokus o připojení."

Příčina

Existují dvě možné příčiny tohoto problému. Chcete-li zjistit, které z následujících příčinou je, dotaz vzdálené domény pomocí nástroje Nslookup.

Možná příčina 1

Může se stát, že je záznamu mail exchange (MX), který odkazuje záznam CNAME v serveru DNS. Záznam CNAME bodů záznam hostitele platný. K tomuto problému dochází, protože Microsoft Exchange 2000 Server nezpracovává správně výsledek dotazu DNS v tomto případě.

Možná příčina 2

Pravděpodobně zjistíte, které body záznamu MX na adresu IP. Ačkoli adresu IP patří platný hostitele, Exchange 2000 nezpracovává správně výsledek dotazu DNS v tomto případě.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack serveru Exchange 2000 Server
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: SMTP

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Reapi.dll6.0.4418.33

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 280794 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe KB280794 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:280794

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com