Inováciou na Office 2013 alebo Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2808268 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Riešenie

Ak máte staršiu verziu balíka Office nainštalované v počítači a môžete nainštalovať Office Home and Student 2013, Office Home and Business 2013, Office Professional 2013alebo Office 365 Home Premium, nebudete mať možnosť upgrade oproti predchádzajúcej verzii. Namiesto toho budete mať novú verziu balíka Office a staršej verzie na rovnakom PC nainštalovaný. Ak nechcete, aby obe verzie, mali by ste odinštalovať staršiu verziu prostredníctvomProgramy a funkcie v Ovládací Panel.

Ak máte problémy odinštalovať, použite opravu v týchto článkoch odstrániť Office:Ďalšie informácie o tom mať viac verzií balíka Office na jednom PC, pozriNainštalovať a používať viac verzií balíka Office na jednom PC.


Upgrade medzi nové verzie balíka Office

Ak máte preview verziu balíka Office v počítači, ako je Office 365 Home Premium náhľad, najskôr musíte odinštalovať náhľadu pred inštaláciou plnej verzie ako Microsoft Office Home & študent 2013. Ak nechcete odstrániť náhľad, môžete získať túto chybu:

Microsoft Office 2013 nepodporuje inováciu z preview verziu Microsoft Office 2013


Použiť opravu vOdinštalovanie balíka Microsoft Office 2013 alebo Office 365 Článok odstránenie náhľadu.

Ak už máte plnú verziu nového produktu balíka Office, ako je Office Home & študent 2013 alebo Office 365 Home Premium na vašom PC a chcete prejsť na inú verziu, kontaktovať technickú podporu Ďalšie informácie o možnostiach.


Vlastnosti

ID článku: 2808268 - Posledná kontrola: 12. februára 2013 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 Home Premium
Kľúčové slová: 
kbmt KB2808268 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2808268

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com