Номер статті: 2808268 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Розв'язанн

Якщо попередньої версії Office інстальовано на вашому комп'ютері і встановити Office будинку і студент 2013, Office для дому та бізнесу 2013, Office Professional 2013або Office 365 Home Premium, не буде мати можливість оновити за попередню версію. Замість цього, ви будете мати нову версію Office та ранньої версії встановлений на тому ж комп'ютері. Якщо ви не хочете, щоб обидві версії, ви повинні видалити попередню версію черезПрограми та функції у На панелі керування.

Якщо у вас є проблеми, використовувати виправити це в цих статтях видалення Office:Щоб отримати додаткові відомості про те, різні версії Office на тому ж комп'ютері див.Інсталяція та сценарій виконання кількох версій Office на одному комп'ютері.


Оновлення між нової версії Office

Якщо у вас є попередній версії Office на вашому комп'ютері, як Office 365 Home Premium Preview, слід видалити попередній перегляд перших перед інсталяцією повної версії, як Microsoft Office Home & студент 2013. Якщо не видалити зображення попереднього перегляду, ви можете отримати цю помилку:

Microsoft Office 2013 не підтримує оновлення з попереднього перегляду версії Microsoft Office 2013


Використовувати виправити це у вВидалення Microsoft Office 2013 або Office 365 Стаття Щоб видалити попередній перегляд.

Якщо у вас є повна версія нового продукту Office, як Office Home & студент 2013 або Office 365 Home Premium на ПК і ви хочете, щоб перейти до іншої версії, Зверніться до представник служби підтримки клієнтів Щоб дізнатися більше про ваші варіанти.


Властивості

Номер статті: 2808268 - Востаннє переглянуто: 12 лютого 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 Home Premium
Ключові слова: 
kbmt KB2808268 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2808268

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com