Selhání určení všechny zóny DNS Proxy Client zájemci chyby DNS, které se obtížná sledování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 280833 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci klienta Winsock proxy souboru Mspclnt.ini pravděpodobně není určit všechny přípony domén DNS, která jsou právě používána. V určitých interní testování domén DNS, jako například test. název společnosti .com nemusí být zahrnuty. Z tohoto důvodu můžete obdržet chybové zprávy "server není funkční." Při pokusu o spuštění některé moduly snap in například Active Directory Users a Computers a Active Directory Services atd.

Při otevření modulu snap-in služby Active Directory, obdržet následující chybovou zprávu:
Informace o názvech nelze najít, protože: server není funkční.

Příčina

Tento problém může nastat, protože při instalaci klienta WSP Msplat.txt a Mspclnt.ini soubory zkopírovány na klienta. Soubor Msplat.txt obsahuje na server proxy místní adresa tabulky (LAT). Toto je ROZSAH adres, které je považováno za interní server proxy. Klient se pokusí komunikovat s cílovou adresu spadá LAT.-li Obsahuje soubor Mspclnt.ini "LocalDomains =" položka určuje přípony domén názvy vyřešit pomocí položky serveru DNS klienta. Pokud příponu DNS domény není v seznamu "LocalDomains", jsou všechna volání GetHostByName() vzdálený Winsock proxy server a použít server DNS na server proxy (obvykle externí).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, přidejte místní doména DNS nebo domén do seznamu "LocalDomains" v souboru Mspclnt.ini (jako poslední řádek oddílu [společné]), například:
LocalDomains =. companyname .com, .corp. companyname .com
Poznámka: můžete přidat názvy místních domén konfigurace klienta na serveru proxy zajistit budoucí instalace klienta proxy Chcete-li začít s přijímat správné informace. Také souboru Mspclnt.ini klienta může být pravidelně aktualizované odpovídat serveru.

Poznámka: doporučeno zastavte a restartujte službu Winsock Proxy pomocí konzoly Správa IIS po uložení změny Mspclnt.ini na serveru.

Získání nového souboru Mspclnt.ini poklepejte na položku WSP Client ovládacím a potom na tlačítko Aktualizovat. Můžete porovnat souboru Mspclnt.ini klienta do kopie na serveru proxy pomocí zobrazení Mspclnt.ini v C:\Mspclnt složky klienta.

Vlastnosti

ID článku: 280833 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Proxy Server 2.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbnetwork kbprb KB280833 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:280833

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com