Jak změnit nastavení oznámení e-mailu ve vašem účtu Yammer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2808430 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak změnit nastavení e-mailové oznámení, která obdržíte od vašeho účtu Yammer.

POSTUP

Chcete-li změnit e-mailové oznámení, postupujte takto:
  1. Přihlaste se ke svému účtu Yammer. V pravém horním rohu obrazovky klikněte na tlačítko se třemi tečkami (...) a potom klepněte na tlačítkoUpravit profil.
  2. Ve sloupci na levé straně klepněte naoznámení.

    Poznámka: Pokud jste členem více sítí, klepněte na název sítě, kterou chcete změnit e-mailové oznámení. Budete muset změnit nastavení oznámení pro jednotlivé sítě samostatně.
  3. Zaslat výtah činnost zprávrozevíracího seznamu vybertenikdy, dennínebo týdenní. Nastaví frekvenci, kterou obdržíte e-mailové zprávy ověřování algoritmem digest, která shrnuje nedávné aktivity v síti.
  4. V e-mailu mi při...záhlaví oddílu, zrušte zaškrtnutí políčka u každého typu aktualizace, které nechcete být upozorňováni.
  5. Pod záhlavím oddílu je nová aktivita ve skupináchzaškrtněte políčko vedle jednotlivých skupin, které chcete přijímat e-maily v reálném čase aktualizace. Můžete zrušit zaškrtnutí políčka zastavit aktualizace pro danou skupinu.
  6. Klepněte na tlačítko Uložitdole umístit všechny změny, které jste provedli v platnost.

Vlastnosti

ID článku: 2808430 - Poslední aktualizace: 1. dubna 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Yammer
Klíčová slova: 
kbmt KB2808430 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2808430

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com