Ako zmeniť nastavenia emailových upozornení v účte nariekanie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2808430 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako zmeniť nastavenia pre e-mailové upozornenia, ktoré dostanete od vášho účtu nariekanie.

POSTUP

Ak chcete zmeniť e-mailové upozornenia, postupujte nasledovne:
  1. Prihláste sa do účtu nariekanie. V pravom hornom rohu obrazovky, kliknite na tri bodky (...), a potom kliknite na tlačidloUpraviť profil.
  2. V stĺpci na ľavej strane položkuupozornenia.

    Poznámka: Ak ste členom viacerých sietí, kliknite na názov siete, ktorú chcete zmeniť e-mail oznámenia. Budete musieť zmeniť nastavenie upozornenia pre každú sieť jednotlivo.
  3. Vyberte v zozname rozbaľovaciehopošlite mi digest správu činnostinikdy, dennéalebo týždenné. Táto funkcia nastavuje frekvenciu na ktorej dostanete stráviť e-mailovú správu, ktorá sumarizuje na nedávne činnosti v sieti.
  4. Pod e-mailom mne, keď...časti hlavičky, zrušte začiarknutie políčka vedľa každého typu aktualizácie, ktoré nechcete byť upozorňovaní.
  5. Tam je nová aktivita v týchto skupináchhlavičke časti, začiarknite políčko vedľa každej skupiny, ktoré chcete dostávať aktualizácie real-time e-mail. Môžete vymazať začiarknuté políčko zastaviť aktualizácií pre danú skupinu.
  6. Kliknite na tlačidlo Uložiťv dolnej dať všetky zmeny, ktoré ste vykonali do platnosti.

Vlastnosti

ID článku: 2808430 - Posledná kontrola: 1. apríla 2014 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Yammer
Kľúčové slová: 
kbmt KB2808430 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2808430

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com