FIX: Високий "вхід записування очікування" лічильник продуктивності значення на SQL Server 2012 вузол

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2809338 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, налаштувати функції AlwaysOn наявність груп у випадку Microsoft SQL Server 2012. У цій ситуації журнал пишете Вейтс лічильник продуктивності для журналу буфер на вузол SQL Server має високу цінність. Крім того, міні звалища файли генерується.

причина

Ця проблема виникає тому, що лог басейн використовує Глобальна вказівник на об'єкт пам'яті для всіх баз даних.

Коли багато потоків спробувати написати журналів за допомогою журналу басейн, усі теми доведеться чекати вказівник на пам'ять об'єкт спина замки.

Примітка. Журнал басейн знаходиться в пам'ять кеш журнал транзакцій. Цей кеш використовуються для оптимізації, читання журналу для відновлення, операції реплікації та скасування операції та функції AlwaysOn наявність груп.

Розв'язанн

Відомості про сукупний пакет оновлень

сукупний пакет оновлень 3 для SQL Server 2012 SP1

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 3. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 SP1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2812412 сукупний пакет оновлень пакета 3 для SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1
Примітка. Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 SP1 виправити реліз. Радимо, що ви розглянути питання про застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2772858 SQL Server 2012 будує, випущені після пакета оновлень 1 для SQL Server 2012 був випущений

Відомості про виправлення

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, у яких виникає вказана проблема.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є "Виправлення завантажити доступні" розділ, у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, надішліть запит до служба підтримки клієнтів корпорації Майкрософт і підтримки, щоб отримати ці виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткові застосунок-служба технічної підтримки і питання, які не відповідають критеріям для конкретних його. Щоб отримати повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. "Виправлення завантажити доступні" форма відображення мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Після інсталяції цього виправлення, додається новий прапор трасування T9024 . Після увімкнення прапора трасування, SQL Server вузол перегородки вказівник на об'єкт пам'яті.

Примітка. Якщо ви також дозволити T8048 прапор трасування, Процесор перегородки вказівник на об'єкт пам'яті. Спробуйте додати прапора трасування, якщо симптоми, пов'язані з цим питанням зберігаються після ввімкнення T9024 прапора трасування.

Необхідні умови

Щоб застосувати це виправлення, ви повинні мати SQL Server 2012 SP1 на комп'ютері.

Необхідність перезавантаження

Не потрібно перезавантажувати комп’ютер-зразок після інсталяції цього виправлення.

Відомості про файли

Глобальні виправлення версія цього має атрибути файлів (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу для цих файлів перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс у вкладці на Дата і Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформа
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826-Jan-201305:12на базі x86-процесорів
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026-Jan-201305:23x64
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2809338 - Востаннє переглянуто: 18 березня 2013 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2809338

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com